Zvedne Karel Gott vhozenou rukavici od Alphaville?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Zvedne Karel Gott vhozenou rukavici od Alphaville?

Legenda domácí scény hvězdný mistr Karel Gott má za sebou velkolepý koncert v O2 aréně. Největší tuzemskou arénu vyprodal až po strop a diváky bavil, co mu síly stačily. V rámci večera překvapil nestárnoucí Gott své příznivce novou skladbou. Tou byl duet s Leošem Marešem. Teď jej mimo jiné čeká i vystoupení s legendárními Alphaville. 
 

„Před 16ti lety jsem napsal text o tom, jak ten čas letí. Měl jsem sen, že by rerfén k němu byla píseň „Být stále mlád“ a že by ho zpíval Karel Gott. Tenkrát jsem se styděl za ním jít. Když jsem v roce 2010 uslyšel z rádia Bushida jak rapuje a Karel Gott mu zpívá refrén, stáhlo se mi hrdlo. Uběhlo dalších 8 let a Karel Gott mi zavolal a pozval mě na koncert. Myslel jsem, že mi nabízí vstupenky na tribunu a byl jsem za ně šťastný. Když mi vysvětlil, že by se mnou chtěl na podiu udělat nějakou písničku, stáhlo se mi hrdlo podruhé“, vysvětlil na svém instagramovém účtu Leoš Mareš.

Jeho sen se stal po 16ti letech v O2 aréně skutečností. Mistrův profláklý hit se tak dočkal další verze a písnička s názvem Být stále mlád začala psát další kapitolu. Na podzim se však může celý kruh uzavřít.

Do Prahy a středočeské Příbrami totiž dorazí autor skutečného megahitu Forever Young frontman kapely Alphaville, který tento nezapomenutelný song vymyslel i nazpíval. „Na podzim dorazíme do Prahy a Příbrami. Na Karla Gotta se moc těším. Poslal jsem mu videopozvánku a prostřednictvím agentury VDN Promo, která mé koncerty organizuje, jsem ho oficiálně pozval. Moc rád bych to s ním ještě jednou na podiu roztočil. Jsem jeho velký fanoušek a i proto jsem mu tenkrát dal zdarma práva na můj hit, aby ho předělal na Být stále mlád,“ uvedl Maria Gold.

Božský Kája si tak může v říjnu zazpívat se světovou kapelou a příběh Forever Young vrátit na začátek. Koncerty jsou v pláno 4.října v pražské Lucerně a 5. října v Příbrami. Zvedne Karel Gott hozenou rukavici?
Fotogalerie:

Legendární Alphaville vystoupí v Praze i v Příbrami...
Legendární Alphaville vystoupí v Praze i v Příbrami…
...a těší se na Mistra Karla Gotta!
…a těší se na Mistra Karla Gotta!

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: archiv, VDN Promo, FB,

Linda

Share