Zubatá si nedá pokoj: Zemřel herec STANISLAV ZINDULKA!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Zubatá si nedá pokoj: Zemřel herec STANISLAV ZINDULKA!

Ještě před pár týdny se těšíl na více klidu, ale pověsit herectví na hřebík se rozhodně nechystal. Dnes však přišla smutná zpráva: ve věku 86 let zemřel herec Stanislav Zindulka. Nejpíš na komplikace spojené s chřipkovým onemocněním, s kterým se řadu týdnů potýkal. 
 

Zprávu o jeho úmrtí slavného herce potvrdil ředitel Činoherního klubu Vladimír Procházka bez bližších podrobností. Stanislav Zindulka měl v lednu v Divadle Bez zábradlí, kde zářil v komedii Jistě, pane premiére!, derniéru. Po ní se rozhodl, že v něm už vystupovat nebude a plánoval, že bude dát účinkovat v pražském Činoherním klubu či Divadle v Řeznické, kde hrál se svým synem Jakubem. Po derniéře však legendární herec nastydl a ulehl.

Vloni si mimo jiné spolu s Jiřinou Bohdalovou na plzeňském festivalu humoru Komedy fest převzal ocenění za celoživotní přínos českému humoru. Cenu pro něj a jeho kolegyni speciálně vyrobila přední česká designérka a sklářka Gordana Turuk.

Pohřeb Stanislava Zindulky se uskuteční nejspíš během příštího týdne. Herec je tak během pár dní další osobnosti, která navěky odešla. Minulý čtvrtek zemřela herečka a dabérka Aťka Janoušková, následně pak romská zpěvačka Věra Bílá.
Fotogalerie:

Vloni Stanislav Zindulka převzal na plzeňském Komedy festu cenu za celoživotní přínos českému humoru...
Vloni Stanislav Zindulka převzal na plzeňském Komedy festu cenu za celoživotní přínos českému humoru…
Cenu na Komedy festu převzal Zindulka spolu s Jiřinou Bohdalovou
Cenu na Komedy festu převzal Zindulka spolu s Jiřinou Bohdalovou

 

Redakce: Bulvar24.cz

foto: archiv, Komedyfest.cz

 

Share