Zraněný Hůlka: Jsou ohrožena poslední představení muzikálu Sibyla?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Zraněný Hůlka: Jsou ohrožena poslední představení muzikálu Sibyla?

Daniel Hůlka se zranil! To teď zní českým shobyznysem! Spadl na lyžích a pochroumal si koleno. Jsou tedy poslední představení úspěšného muzikálu Sibyla, kde hraje krále Šalamouna ohrožena?

Už jen poslední čtyři představení muzikálu zbývají do derniéry v Divadle Hybernia a jako na potvoru se představitel jedné z hlavních rolí zranil. Jak zjistil jako první od producentky Emy Krahulíkové Pražský zpravodaj, i přesto, že měl Hůlka koleno nateklé a bolesti, víkendové představení odehrál.


„Dan, přesto že si zranil koleno na lyžích a má něco s chrupavkou, neodřekl. A zahrál to, protože si to zahrát chtěl a těšil se na to,” řekla zpravodaji producentka.

Jsou tak zbylé termíny tohoto díla ohroženy? Zatímco by si mnozí mohli myslet, že Hůlka se kvůli zraněné noze vzdá představení Sibyly, opak je pravdou.  „Čekají nás ještě v dubnu poslední čtyři představení, Dan se snad dá dopořádku, a kdyby nedej bože nemohl, je tu jeho kolega, s nímž se střídá, Radim Schwab,” uvedla pro bulvar24.cz Ema Krahulíková na dotaz, zda se nemusejí diváci obávat o derniérové díly muzikálu.

Při víkendovém představení měl Hůlka s kolegyní Alicí Konečnou, která hraje Sibylu, obrovský úspěch. Zažili standing ovation a opona na závěr šla čtyřikrát nahoru a dolů. 

“Moc nás to s Danem potěšilo. Bude nám trochu líto, až tenhle muzikál skončí,” doplnila herečka       a zpěvačka Alice Konečná. Daniel Hůlka nebude muset kvůli zranění nejspíš operaci kolene podstupovat, nicméně je v kontaktu s lékaři, kteří se mu pokusí jeho poraněnou chrupavku zaléčit.

Už 30. března by měl odehrát novou hlavní roli, a sice v chystaném muzikálu Robinson námořník z Yorku, pod režijním vedením Jiřího Adamce, který nyní celý ansámbl poctivě zkouší. V produkci Emy Krahulíkové se pak 21. dubna v pražské Tip Sport arene odehraje pražská premiéra muzikálu Shrek, který se následně objeví v dalších šesti velkých městech.Fotogalerie:

Daniel Hůlka odehrál muzikál Sibyla s bolavým kolenem!
Daniel Hůlka odehrál muzikál Sibyla s bolavým kolenem!
Spolu s Alicí Konečnou a celým ansámblem zažili standing ovation!
Spolu s Alicí Konečnou a celým ansámblem zažili standing ovation!

Redakce Bulvar24.cz

foto: Jaroslav Hauer

Linda

Share