Zpěvák Voxel se stal mámou!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Zpěvák Voxel se stal mámou!

Písničkář a zpěvák Václav Lebeda alias Voxel, představil téměř po roce svůj další singl, který je opět inspirovaný jeho životem a děním kolem něj. Text k písni napsal v době, kdy očekával narození svého druhého potomka. V tu dobu se snažil vcítit do role jeho milované, těhotné ženy, a tak se není čemu divit, že se nový singl jmenuje právě „Těhotná“. K singlu vzniknul i videoklip, ve kterém si Voxel vyměnil roli se svojí manželkou, a kde si zahráli především zpěvákovi nejbližší; tedy jeho žena Maruška a oba dva synové Vašík a Jozua. Vždyť právě oni jsou zpěvákovou největší inspirací.Pravdou je, že se zpěvák nejen v  klipu, ale i v reálném životě dost vcítil do role své manželky a i on během očekávání jejich druhého syna přibral na váze.S manželkou jsme přes tohle období samozřejmě oba trochu “nabrali” a rozhodně se v jídle nehlídali, je přeci fajn si to trochu “osladit”, říká Voxel, který spolu se ženou patří k dalším známým párům hrdě se hlásajícím k přirozeným porodům. „Jsme oba fanoušci co nejpřirozenějších porodů, čili co nejméně stresu, co nejvíce klidu, šero, klidná hudba, žádné “oblbováky” a “urychlováky”. Celý tenhle proces byl krásný, silný, intenzivní a nezapomenutelný,“ komentuje zpěvák.

Ve videoklipu „Těhotná“ si kromě zpěvákovi rodiny, zahrál i zpěvákům kolega a zároveň kamarád Pokáč. „Chtěl jsem mít v klipu místo herců rodinu. Stejně song vznikl díky nim, respektive díky jinému stavu mé manželky, se kterou jsem se snažil prožívat a užívat vše, co tento stav obnáší. A musím říct, že klobouk dolů dámy, maximálně vás obdivuji a klaním se až k zemi. Myslím, že chlap by to nedal,“ dodává zpěvák, který si v klipu prohodil roli se svojí ženou. Zahrál si tak těhotnou nastávající maminku, která prožívá strasti i slasti onoho „požehnaného“ stavu. Jelikož si tím prochází všechny ženy v očekávání, je docela možné, že se písnička stane hymnou všech těhotných.

V průběhu listopadu a prosince tohoto roku se fanoušci mohou těšit na sólo turné s příhodným názvem (PUPEČNÍ) ŠŇŮRA 2018, kde Voxel přestaví kromě osvědčených pecek i skladby z připravované desky.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Nový singl Těhotná ke zhlédnutí:

Zdroj: Youtube, VOXELofficial
Fotogalerie:

Voxel jako máma
Voxel jako máma
Voxel se svým mladším synem Jozuou
Voxel se svým mladším synem Jozuou

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share