Zpěvák Pepa Vágner do toho praštil. Na večerní svatbě bylo na 100 hostů!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Zpěvák Pepa Vágner do toho praštil. Na večerní svatbě bylo na 100 hostů!

Dva roky před třicetinami do toho zpěvák a muzikálový herec Pepa Vágner praštil. V pátek se na Krétě, ke které má rodinné vazby, oženil. Vzal si svou dlouholetou partnerku Marlen Straube, která se tak jmenuje Vágnerová.
 

Svůj velký den prožili snoubenci i stovka pozvaných hostů z celého světa v oblasti Mirtos na Krétě, kde má ženich kořeny po své mamince, současné manželce jeho otce hitmakera Karla Vágnera.

Pepa a Marlen se brali “až” v 18:30 místního času, protože večerní obřady jsou tam běžné a velmi oblíbené a ne nadarmo se říká, že taková řecká svatba trvá i tři dny…

„Původně jsme počítali s nějakou třicítkou nejbližších, nakonec jich bude stovka. A to je opravdu jen takový ten nejbližší základ lidí, které bychom chtěli pozvat,” prohlašovali před svatbou Pepa s Marlen. Na veselku se tak na Krétu sjeli přátelé a rodina nejenom z Česka, ale i ze Slovenska, Německa, z Makedonie i z Afriky. Popřát snoubencům přiletěli také Pepovi kolegové z Divadla Broadway, kde hraje v řadě muzikálů, jako Mýdlový princ, Angelika, Kleopatra či Muž se železnou maskou.

Novomanželé na Krétě ještě nějakou dobu pobudou, pak se vrátí do Čech. Josef zde má své umělecké povinnosti a jeho žena pracovní závazky v nadnárodní firmě, pro kterou pracuje. Spolu si už zařizují také své hnízdečko lásky nedaleko Libeňského mostu. Zde si nedávno pořídili poměrně velký byt s velkou terasou. Jak by taky ne, nejspíš poměrně brzy plánují založení rodiny…
 

Fotogalerie:

Novomanželé Vágnerovi se Standou Běle, produkčním Divadla Boradwayi.
Novomanželé Vágnerovi se Standou Běle, produkčním Divadla Boradwayi.
Na svatbu do Řecka přiletěla řada přátel i kolegů.
Na svatbu do Řecka přiletěla řada přátel i kolegů.

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: Instagram, Facebook

Linda

Share