Zpěvák Dyk v těžkém stavu v nemocnici!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Zpěvák Dyk v těžkém stavu v nemocnici!

Bývalý manžel herečky Ivany Jirešové, zpěvák a skladatel Viktor Dyk skončil v těžkém stavu v nemocnici. Byl dokonce v kómatu poté, co spadl z velké výšky. Co přesně se stalo, není jasné, ale verze se různí.

Zatímco jedna z verzí říká, že propadl ztrouchnivělou podlahou, druhá spekuluje o přemíře alkoholu a pádu ze schodiště. Slavil totiž narozeniny. Zranění bylo tak vážné, že musel být okamžitě převezen do nemocnice, kde podstoupil náročnou operaci. Kromě jiného utrpěl zlomeninu čelisti a také žeber. 


„Kamaráde, bojuj, držím pěsti!”. “Drž se chlape.. Ať jsi co nejdřív OK,” píší mu přátelé na sociální síti.

Kvůli vážnému úrazu se Dyk neúčastnil pondělního společného dostaveníčka ostatních protagonistů z nově připravovaného muzikálu Shrek, který bude mít premiéru letos v dubnu v Pardubicích, ale především se objeví v sedmi českých sportovních halách – stadionech, včetně Prahy.

V muzikále se objeví i jeho manželka Ivana Jirešová. Zraněného Viktora Dyka zatím nahradí alternace Ondřej Bábor. Kromě nich diváci uvidí Jiřího Zonygu, Petru Palovčinovou nebo Hanku Křížkovou.
Fotogalerie:

Viktor Dyk utrpěl vážné poranění.
Viktor Dyk utrpěl vážné poranění.

Redakce Bulvar24.cz

foto: archiv 

Linda

Share