Zpěvák a písničkář Bobby Long (NY) se ukáže v Olomouci

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Zpěvák a písničkář Bobby Long (NY) se ukáže v Olomouci

Zpěvák a písničkář Bobby Long (NY) vyráží konečně znovu v říjnu na evropské turné. Vystoupí také v Olomouci.

Je to už pár let, kdy vampírský kasovní trhák zdárně nastartoval kariéru nejen skoro neznámým hercům a katapultoval je tak do popředí. Také britský zpěvák a písničkář Bobby Long vystoupil zcela neočekávaně s „Let Me Sign“, jeho příspěvkem k soundtracku „Twilight“, z pódií londýnských Open-Mic-Nights na pódia mezinárodní. Přitom překvapil především ty, kteří měli předsudky.

Long startuje po celém světě slibnou kariéru: číslo 1 hitparády „iTunes Unsigned Charts“, návštěvy u hvězdného redaktora talkshow Jaye Lena v „CBS Early Show“ a kritikové z New York Post a LA Times ho zahrnují chválou. A to není jen tak bezdůvodně. Už ve dvaceti letech Bobby Long dokázal hloubkou a velice výraznou upřímností jeho hudby a textů a také vyzrálostí a silou jeho neporovnatelného kuřáckého hlasu, že umí přesvědčit jeho výjimečností především pravé milovníky hudby. Bobby Long nekráčí pouze ve stopách svých idolů Boba Dylana a Leonarda Cohena, ale také cestou bluesu, folku a country.


Mezitím žije Long už pár let v New Yorku. Proto tento severní Brit někdy zní jako americká folková legenda. Jsou ale momenty, kdy se stále objevuje hravá dětinskost, která z Bobbyho dělá mimořádného muzikanta. Se svým třetím albem „Ode To Thinking“ přijíždí devětadvacetiletý umělec po dvouleté pauze konečně do Evropy. Bobby Long naživo, to je virtuózní hra na kytaru a poutavé vystoupení „staré duše“ v těle mladého muže, který je muzikálně dospělý. Plnou zádumčivou vášní vykouzlí na pódiu opravdovou poezii. Publikum zažívá „poutavou upřímnost a úžas“ zabalené do textů a not, popsáno slovy magazínu Austin Chronicles.

V současnosti je Bobby na svém americkém turné a 27.6. vystoupil na známém festivalu v Glastonbury.

Fotogalerie:

foto: blog Bobby Long
foto: blog Bobby Long
foto: blog Bobby Long
foto: blog Bobby Long
cropped by Eric Peterson
foto: Eric Peterson
cropped by Eric Peterson
foto: Eric Peterson
Termíny turné
Termíny turné

Zdroj / profilové foto: M.P. Production

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share