Zpěvák a herec Pepa Vágner: Proměna z usedlého taťky lázeňským švihákem

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Zpěvák a herec Pepa Vágner: Proměna z usedlého taťky lázeňským švihákem

Herec, zpěvák, moderátor Pepa Vágner si „naordinoval“ na první polovinu letošního roku řadu změn. Dolaďuje spolu s partnerkou Marlene hnízdečko lásky, tedy zařizuje a rekonstruuje byt, chystá se 1. června v Řecku vstoupit do stavu manželského, a aby dodal svému exteriéru punc důstojnosti, změnil účes. A jelikož chce, aby změna na hlavě, byla dokonalá, nevybral si běžného šmikala vlasů, ale svěřil svůj porost do rukou mistra svého oboru, lazebníka ve vyhlášeném  barber shopu Tutto Barbuto. 

„Změna je život a tahle je letos předposlední. Samozřejmě jsem nějakou dobu meditoval nad tím, jaký výtvor bych měl zvolit. Prolistoval jsem katalogy účesů, a jak vidíte, podle mého, jsem si vybral dobře. Téměř okamžitě jsem zavrhl dredy. Sice jde o originální výtvor, který nevyžaduje velkou údržbu, ale přeci jen nechci partnerku vyděsit, ale potěšit a překvapit. Vypustil jsem i střih dohola, účes na kohouta, číro a řadu dalších výstřelků a zvolil to, co vidíte, že se mi na hlavě tvoří. Doufám, že to překvapení bude pro Marlene příjemné,“ s úsměvem vysvětlil Pepa.
Konečné dílko, musíme uznat, se vydařilo. Jak naznačují fotky před „akcí“ a po ní, změna to byla obrovská. Do křesla zaplul usedlý tátoš a vyskočil z něj atraktivní mladík nebo téměř lázeňský švihák. A co na proměnu říkala Pepova nastávající?

„Mezi námi, nechci pět chvalozpěvy, aby nezpychl, ale jednak omládl a pak mu to opravdu sluší. Ta generálka se určitě vyplatila a stála za to. U mě má za jedna,“ zhodnotila lazebnické dílko Marlene.  

Fotogalerie: 

Takhle Pepa Vágner vypadal před proměnou!
Takhle Pepa Vágner vypadal před proměnou!
Zpěvák se svěřil do rukou speciality!
Zpěvák se svěřil do rukou speciality!
Pepa sám sledoval práci specialisty.
Pepa sám sledoval práci odborníka z nejpovolanějších
Ze známého zpěváka a herce je opravdu kus chlapa!
Ze známého zpěváka a herce je opravdu kus chlapa!

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: Hermina Press/AcomaAgency

Linda

 

Share