Zpěvačka Victorie se na Evropě 2 rozvášnila: Deodoranty povinně do MHD

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Zpěvačka Victorie se na Evropě 2 rozvášnila: Deodoranty povinně do MHD

Leoš Mareš má novou partnerku, ale jen tu rádiovou. Začátkem roku přišla do Ranní show na Evropu 2 nová posila, jedna z nositelek nejhezčího českého zadečku – exotická zpěvačka Victorie Velvet. A hned v prvních dnech se na rádiu pěkně rozjela. Do MHD by podle zpěvačky místo hasících přístrojů měli pro české chlapy dávat deodoranty.


„S Victorii dělají kluci nově rubriku Svět podle Victorie a bude to fakt jízda. Hlavně Victorie je kočka a je vidět, že i klukům pohled na ní dělá dobře“ nechal se slyšet zdroj z rádia.

V rádiu Leoš, Patrik a Victorie například řešili to, že čeští muži se nejen ve většině případů neholí, ale neumí používat ani deodorant. Na to reagovala pohotově Victorie, která by zavedla do MHD místo hasících přístrojů deodoranty a vysvětlila, že ochlupení mužů se zápachem nemá nic moc společného.

Mareš ale bravurně využil příležitosti: „Nepřitahují tě přeci jen nějaké chlapské osobnosti, které mají nějaké ochlupení, třeba Wolverin?“ Prosím vás, můj manžel je Hugh Jackman jako, já tohle neřeším,“ setřela Leoše zpěvačka, která je původem z Jihoafrické republiky.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Zdroj: Lagardere

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share