Zpěvačka Petra Janů se zamilovala! FOTO uvnitř!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Zpěvačka Petra Janů se zamilovala! FOTO uvnitř!

Petra Janů vloni oslavila půlkulatiny a i když tvrdí, že samotné je jí dobře a nikoho vedle sebe už nechce, teď se zamilovala. Je to fešák, je výrazně mladší a je “tmavší pleti”… Že by se slavná zpěvačka a Zlatá slavice dala na exotické muže? 
 

Vůbec ne! Petra Janů si zamilovala štěňátko, které objevila v chovatelské stanici na Třeboňsku, kterou má jen pár kilometrů od své chalupy v jižních Čechách, kde vesměs tráví léto.

„Ahoj, moji milí, zdravím Vás z chovné stanice Vlčí luka u Třeboně. Tohle bude retrívr, i když to teď tak nevypadá,” svěřila se zpěvačka s největším hlasovým rozsahem u nás Petra Janů.

Známá milovnice psů se byla podívat na psí miminka. Ale jak si posteskla, domů si žádné vzít nemůže. „Moc bych ho chtěla, ale nejde to,” napsala na svůj profil na sociální síti.

Nemyslí to tak, že by to měla zakázané, ale protože je zodpovědná a moc dobře ví, že hafík by musel být často buď sám, nebo s přáteli. „Jsem pořád na cestách, v jednom kole, a i když bych psa moc chtěla, a taky jsem ho mívala, zatím to nejde… pořád hodně koncertuju a co pak s hafanem?,” říká Janů.

Na rozdíl od mnohých lidí si rizika uvědomuje včas. A jezdit s Chesapeake bay retrieverem, jak se plemeno jmenuje, a které potŕebuje neustálou pozornost, není úplně komfortní. Ani pro zvíře, ani pro člověka. Než, aby pejsek trávil čas po šatnách kulturáků a v autě, raději si tuhle radost Petra Janů zatím zakáže.

Jak ale namítá, jednou by psího společníka určitě zase chtěla. Nic naplat, do psího fešáka, kterého tento týden viděla v chovatelské stanici, se ovšem doslova zamilovala… Pomazlila se s ním a bylo evidentní, že i ona byla psímu klukovi hodně sympatická. Olizoval ji a tulil se. Zkrátka vycítil někoho, kdo má opravdu zvířata rád!
.

Fotogalerie:

Petra Janů se do štěňátka totálně zamilovala...
Petra Janů se do štěňátka totálně zamilovala…
A psí miminko do zpěvačky evidentně taky!
A psí miminko do zpěvačky evidentně taky!
Psa si zpěvačka zatím dovolit nemůže, je stále v jednom kole...
Psa si zpěvačka zatím dovolit nemůže, je stále v jednom kole…

 

Foto: Lenka Hatašová, archiv, V. Pohanková

Linda

Share