Zpěvačka Perrea zatčená na hranicích! Co se stalo?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Zpěvačka Perrea zatčená na hranicích! Co se stalo?

Zpěvačka Perrea (Petra Peřestá) (32) pochází z Havířova a mimo jiné se také stala v roce 2013 Miss Autosport a tuning a Miss Gracja 2013 na Miss Slaska i Moraw (česko-polská soutěž).

Zdroj: Youtube, dlaCiebietv


Petra si svoji hudbu od roku 2015 skládá sama, kdy také vydala svůj první song „Love is Drug“.

„Na nic jsem nečekala a spojila se s Nironicem, který byl v České republice na vrcholu před 5 lety a udělala jsem s ním song“… popisuje své začátky Petra. „Tento song je o každém novém dni. Když se nedaří, člověk je v depresi, cítí se sám. Má prostor to změnit. Každý nový den nese novou energii, nové možnosti, stačí se jen nadechnout a jít tomu vstříc. Nironic vše natáčel v Americe a svoji nahrávku mi pak poslal“… dodává zpěvačka.

Zdroj: Youtube, Perrea- Music.com

Aktuálně má Petra nový song, asi měsíc starý, pod názvem „Stay! Alis zůstaň“


Zdroj: Youtube, Perrea- Music.com

Jak již bylo zmíněno, Petra si vše tvoří sama. Veškeré její představy jsou zhmotněny v hudbě, textu, scénáři a režii. Tento nový klip se natáčel na zámečku v Petrovicích u Karviné, speciálně začátek a ta část ke konci s vodou.Další záběry se natáčely ve Vítkovicích…“Zde bych chtěla poděkovat firmě Vaněk za umožnění natáčení, pomoc a přípravu. Tento čas natáčení byl pro mě velice hektický, protože jsem se zrovna vrátila z Itálie, kde jsem byla svědkem okradení o ne zcela malou částku. Vše jsem se snažila řešit s italskou policií, která moc anglicky neumí, takže jsem si pobyt prodloužila asi o 10 hodin“.

Příběh Petry však nekončí a má pokračování… „aby toho nebylo málo, tak mě na švýcarských hranicích samozřejmě zastavili, zřejmě jim připadal můj rozcuch podezřelý 😀 a zabavili mi na hranicích nejen oblečení, ale také auto…. Asi po hodině zjistili, že opravdu nejsem žádná podezřelá osoba, tak mě pustili… domů jsem se dostala asi po16 hodinách vyčerpávající cesty 🙂 „

Přichází den D a natáčení. Zdravotní stav Petry není nejlepší, protože dostala cestou a z toho stresu zánět do trapézového svalu… „ Únava a nedospaní šla na mě silně znát, hlavně na mých očích. Ale musela jsem být naprosto tvrdá. Dala jsem do toho vše. Kontrolovala jsem čas, zajistila prostory, abychom ve správný čas byli tam, kde máme, kontrolovala jsem záběry a ať každý dělá co má. A do toho hrála před kamerou svou roli. Natáčelo se neuvěřitelných 8 hodin. Všem strašně moc děkuji za profesionální přístup a velké díky má také Patrik Pavlačík, kterého naprosto miluji, jako svou pravou ruku. Jeho oko a styl je geniální! Po tomto výkonu jsem lehla a spala celý týden, téměř v kuse. Nemohla jsem se probrat… 🙂

Co se bude dít do budoucna ? Nějaké plány?

„Připravuji několik projektů. Jeden z nich je spojení se s dětmi z dětských domovů. Rozhodla jsem se , ze je chci inspirovat a pomoci jim do budoucna ..víc zatím prozradit nemůžu. ,, dodává zpěvačka .

“Také plánuji cestu do Ameriky, kde chci nabrat inspiraci zase já, poznat novou kulturu, zdokonalit se v angličtině, zažít něco nového a možná se tam vdát 😀 „ … prozrazuje nám Petra své plány na závěr.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Perrea- Music.comFotogalerie:

foto: archiv Petra Peřestá
foto: archiv Petra Peřestá
foto: Martin Řezáč
foto: Martin Řezáč
foto: Martin Buček
foto: Martin Buček
foto: archiv Petra Peřestá
foto: archiv Petra Peřestá
foto: archiv Petra Peřestá
foto: archiv Petra Peřestá
foto: archiv Petra Peřestá
foto: archiv Petra Peřestá


Profilové foto: fotopat.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share