Zpěvačka Martina Placrova se stala Gejšou.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Zpěvačka Martina Placrova se stala Gejšou.

V Plzni, městě kultury 2015 se pohybuje mnoho zajímavých tváří. Jednou z nich je muzikálová zpěvačka Martina Placrova, jejíž hlas a elán již několik let oslňuje mnoho posluchačů a fanoušků.

Tato šarmantní slečna s věčným úsměvem na rtech zaujala i umělkyni s pseudonymem MissKate, která si chtěla rozšířit své portfolio o album s japonskou tématikou.


Proč sis vybrala k líčení právě Martinku?

“Některé věci jsou podle mě předurčeny osudem a tohle byla jedna z nich. Když mám inspiraci, snažím se tvořit. Dříve jsem tyto myšlenky snažila zahánět a věnovala jsem se pouze povinnostech. Po určité době to však přestalo být možné, když tyto myšlenky nebyly ventilovány, vkrádali se čím dál tím víc, proto je dnes je chápu spíše jako poselství, dar, který má být využit.

Martinka dokonce v Japonsku i byla a její vyprávění mě zaujalo. Snažím se teď rovněž, aby moje práce byla multikulturní a zasahovala širší pole působnosti i publikum.

Měla jsem možnost setkat se a hovořit s umělci z různých koutů světa a musím říct, ze odlišnost mentalit mě vždy fascinovala. Jediné setkání Vám dokáže zbořit Vámi vystaveny systém hodnot a vy musíte začít od začátku. Může to byt bolestné, ale zároveň velmi osvobozující.

Rada bych nyní svou prací vyvolávala zejména pocit sounáležitosti. Uvědomění, že všichni jsme jedno. Protože pocházíme z jednoho zdroje, ublížíme-li druhé osobě, ublížíme tím i sobě. Toto uvědomění je dle mého názoru z globálního hlediska důležité a v evropské mentalitě často chybějící.

Věnuji se rovněž i józe a meditací a zaujala mě nauka o čakrách a souvislost lidského těla s planetou zemí.

Umění je pro mě prostředkem, jak moci přirozenou cestou ovlivnit větší publikum. Na vizuální a estetické tvorbě se mi líbí zejména to, že lidé výsledek vidí, a mohou sami určit, zda se jim líbí nebo ne. Nikdo je nenutí a nepřesvědčuje. Nejde tedy o formu manipulace. Dá se říct, ze jim můžete vyjádřit vše, co se ve Vás odehrává a zanechat určitý dojem.

Nyní pracují na propojení tance, vědy a terapie.”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Martina Placrova, jako Gejša
Martina Placrova, jako Gejša
Martina Placrova, jako Gejša
Martina Placrova, jako Gejša
Martina Placrova, jako Gejša
Martina Placrova, jako Gejša

www.misskate.czRedakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share