Zpěvačka Leona Gyöngyösi promluvila o svém příteli!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Zpěvačka Leona Gyöngyösi promluvila o svém příteli!

Exkluzivní rozhovor s gospelovou zpěvačkou Leonou Gyöngyösi vám přinášíme v tento předvánoční čas a prozradíme, s kým Leona chodí a co chystá na Vánoce 🙂

1) Všiml jsem si na Facebook profilu, že se ukazuješ ve společnosti šikovného muže, prozradíš nám, kdo to je? 

Smííích 😀 , víš, že o soukromí moc nemluvím, ale na druhou stranu, nemám co skrývat a naopak, jsem velmi pyšná, že mám po svém boku právě jeho a je mi moc sympatická i jeho profese a jak pomáhá druhým lidem a vlastně i mně samotné teď v tomto vánočním, zpívajícím maratonu. Je to psychologický terapeut zaměřený na techniku NLP, která zde není tak běžná.


2) Jak dlouho se znáte a kde jste se potkali?

Já bych řekla, že se známe celý život (pocitově), ale nezlob se, zase nechci být úplně konkrétní a ráda bych si to nechala pro sebe. Vše je tak, jak má být, ale jedno přeci jen prozradím, chodili jsme kolem sebe už pěkných pár let, ale ani jeden jsme o tom nevěděli, jen jsme si snili jeden o druhém 🙂 taková ta pohádka, o které si sníš a ona se ti vyplnila. Poprvé za svůj život, si  přijdu ve vztahu naprosto svobodná a zamilovala jsem se do jeho duše. Měla jsem krásné vztahy před ním a každý z mých partnerů mi něco dal do života, ale tohle je od začátku úplně jiné a moc si to užívám přítomným  okamžikem. Jak říkáme s Danielem, dal nás dohromady ten nahoře, až se naše cesty spojily v jednu společnou. 

3) Chystáš teď vánoční akci, bude tam s tebou?

Ano, chystám teď svůj 5.ročník mého projektu Gospel Night 16.12 v Betlémské kapli a moc se na něj těším, je to projekt, na který jsem opravdu hrdá, že jsme ho s mým týmem o dalších 3 lidech vybudovali a lidé o něj mají zájem a koncerty jsou naplněné do posledních míst. Samozřejmě mě tam bude můj partner doprovázet, je mi velkou oporou. Říkám mu, že je můj osobní strážce, jakého měla úžasná Whitney Huston ve stejnomeném filmu. Jezdí se mnou na všechny koncerty, stará se mi o zvukové požadavky atd. Stejně já zase pomáhám jemu na jeho seminářích a projektech. Dokonce spolu připravujeme jednu velkou”bombu” po novém roce a moc se na to těším a nechci nic prozrazovat. Jen to, že jeho příjmení je opravdu Diamant a víš co znamená to moje v překladu z maďarštiny? Perla 🙂 takže chystáme projekt s názvem Perl Diamond.

Jinak na Gospel Night se mohou fanoušci těšit již dnes 🙂 . Bude tam  živá kapela, spousty hudebních hostů, několik sborových seskupení a hlavně neuvěřitelná atmosféra.

4) A jak stíháš chystání se na Vánoce ty osobně?

Já Vánoce miluji už od narození. Moc je prožívám a užívám si je ještě víc, díky svému synovi, který je mi také neskutečnou oporou ve všem a když je to možné, je se mnou i na různých společenských akcích, když zrovna nejde do školy apod. Na Vánoce jsem letos připravená a také už mám vše nazdobeno a napečeno, když člověk opravdu chce, tak lze zvládnout všechno a nesmím zapomenout také na svou rodinu, které vděčím za veškerou pomoc.  Přeji Všem čtenářům krásné Vánoce hlavně ve zdraví a plno lásky od našich milovaných.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Gospel Night 16.12 v Betlémské kapli
Gospel Night 16.12 v Betlémské kapli
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share