Zpěvačka Leona Gyöngyösi: Betlémská kaple se opět rozezní v rytmu gospelu!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Zpěvačka Leona Gyöngyösi: Betlémská kaple se opět rozezní v rytmu gospelu!

Zpěvačka Leona Gyöngyösi pro nás opět chystá další vánoční vystoupení v Betlémské kapli v rámci projektu Gospel Night a to 21.12. od 19:00. A na co se můžete letos těšit? To se dozvíte v našem rozhovoru s touto krásnou a nadanou zpěvačkou 🙂 

1) Co se přihodilo od posledního vystoupení Gospel Night?

Nooo, kde začít 😉 Byl to hodně zajímavý rok, hlavně co se osobního života týče, ale myslím si a jsem zastáncem toho, že vše je tak, jak má. Jsem vděčná za všechny zlé situace, které člověka posunou dál a vnitřně posílí a samozřejmě šťastná za ty dobré. Přiznám se, že do poslední chvíle jsem netušila, zda-li se nám povede udělat letošní 6.ročník mého projektu Gospel Night a děkuji, že se to podařilo a 21.12 od 19 hod Betlémská kaple a letos to opravdu bude pojato úplně jinak, než předchozí ročníky a neskutečně moc se na to těším a zároveň na nové, hudební projekty, které mě v roce 2020 čekají a novinka je ještě ta, že mým, novým domovem je na Moravě v krásných Beskydech, kde chystám gospelové turné po Moravě.

2) A jak se chytáš na letošní Gospel Night?

Přípravy jsou v plném proudu, všichni pečlivě zkoušíme, aby to bylo, co nejlepší a návštěvníci měli nezapomenutelný zážitek. Letos to bude opravdu velkolepé a hodně o gospelové hudbě.

3) Na co se mohou fanoušci letos těšit?

Mohou se těšit na spousty krásné hudby, úžasné hosty, jakými letos jsou, skvělá zpěvačka Dannie Ella, jako vždy tradičně moje starší sestra Gygy a kamarádka Yanna, dalšími hosty jsou úžasní zpěváci Andr3as a Martin Růža, houslista Michael Hejč, moji přátele z USA Gospelový soubor Atmosphere Collective, dětský, dechový soubor z Ruska, živá a velmi hudebně obohacená kapela a také krásné hlasy mých vokalistu, kteří jsou i mými přáteli. Lístky jsou k dostání přímo v Betlémské kapli anebo na ticket art, či ticket master.

4) Co ty a Vánoce? Už nakupuješ dárky? Kde a jak je budeš trávit?

Já Vánoce miluji a pro mě to jsou nejkrásnější svátky v roce nejenom po pracovní stránce, ale zbožňuji je celkově. Dárky se přiznám, že už nějaké mám a nenechávám nic na poslední chvíli a letos je budeme trávit na Moravě, kde máme s mým partnerem krásný a prostorný dům, takže se nemohu dočkat na tu pravou , vánoční atmosféru v Beskydech po boku mých milovaných, se svým synem a přítelem, prožíváme to všichni stejně a dokonce už máme i vánoční výzdobu  s předstihem.

Fotogalerie:

Gospel Night 2019

foto: archiv Leona Gyöngyösi, plakát – Olivie Žižková

Redakce Bulvar24.cz

Share