Zpěvačka Karolína Gudasová představuje svůj nový videoklip k písni “Nehledej”

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Zpěvačka Karolína Gudasová představuje svůj nový videoklip k písni “Nehledej”

Karolína Gudasová (23) je studentkou konzervatoře J. Ježka. Od 18 hraje v divadle Semafor, pak nastoupila do divadla J.K. Tyla v Plzni a v současnosti ji můžete vídat v alternaci s Olgou Lounovou v muzikálu Mýdlový princ.

Karolína letos v lednu vydala svůj první singl a videoklip “Černá i bílá”, kde je autorkou hudby i textu.

A co nám Karolína prozradila o své nové písni? “Tentokrát v písni “Nehledej” nejsem autorkou hudby ani textu,ale písničku mi daroval Tomáš Beroun na základě naší spolupráce. Byl mým hlasovým poradcem u prvního singlu “Černá i bílá” a když jsem singl dotočili, tuhle novou věc mi daroval.”


A pak už nastal kolotoč s tím, kde to natočit, kdo udělá aranže a vše se rozjelo. “Scénář ke klipu jsem si napsala sama, měla jsem jasnou představu o tom, co má být vyjádřeno, protože jsem v tu chvíli prožívala to samé v osobním životě…” prozradila nám Karolína více o vzniku klipu.

“Hledala jsem také vhodný protějšek, který by byl opak mě a pak mě má kamarádka seznámila s Petrem Pilátem, mistrem evropy ve freestyle motocrossu a bylo jasné, že to bude on…” dodává Karolína.

Klip se natáčel tři náročné dny, ale tvrdá práce určitě stojí za to… to se můžete přesvědčit sami. Oba klipy režírovala Kristýna Hrdličková, se kterou se Karolína zná již 10 let.

Zdroj: Youtube, Karolina Gudasová

Profilové foto: archiv Karolína Gudasová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share