Zpěvačka Jitka Boho inspiruje na Youtube nejen maminky!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Zpěvačka Jitka Boho inspiruje na Youtube nejen maminky!

Jitka Boho (25) česká zpěvačka, vítězka soutěže Česká Miss 2010, bývalá modelka a semifinalistka Československé Superstar I nás pravidelně inspiruje videi na Youtube, co za tím stojí?

“Videa se snažím dělat hlavně pro lidi jako třeba možnou inspiraci. Video se cvičením jsem udělala nejenom pro maminky, které mne o něj žádaly. Témata videí jsou různá, ale často v nich také s manželem zpíváme a hrajeme na kytaru”… prozrazuje nám Jitka.


A co zpěv a skládání písní?… “Hudba je velkou součástí našeho života, ale také dne. Za necelých 14 dní točíme videoklip k prvnímu singlu, který vyjde v září. Máme více než 15 vlastních písní a skládáme dál. Na jaře chystám vydat desku, na které budou naše autorské věci. Manžel skládá hudbu a já zase text, někdy se inspirujeme i naopak 🙂 Celé se to ponese v rock-popovém stylu. Konečně děláme oba něco, co nás naplňuje a dělá nám to radost. Přejeme si, aby se tato pozitivní energie přenesla i na fanoušky a posluchače 🙂 “

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Video – Youtube kanál:

Zdroj: Youtube, Jitka BohoFotogalerie:

foto: Kateřina Nováková
foto: Kateřina Nováková
foto: Zbyněk Maděryč - Look Bella
foto: Zbyněk Maděryč – Look Bella
foto: Zbyněk Maděryč - Look Bella
foto: Zbyněk Maděryč – Look Bella
foto: Zbyněk Maděryč - Look Bella
foto: Zbyněk Maděryč – Look BellaProfilové foto: Look Bella

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share