Zpěvačka Debbi a zpěvák David Stypka pokřtili svá nová alba!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Zpěvačka Debbi a zpěvák David Stypka pokřtili svá nová alba!

V pražském klubu Aloha se ve středu podvečer potkali muzikanti a hudební přátelé vydavatelství SinglTon, které slavilo 5. narozeniny od svého založení. Při té příležitosti zpěvačka Debbi a charismatický básník David Stypka pokřtili svá nová alba. Poslechnout si je naživo bude možné již tuto neděli na Den otců od 17 hodin na pražském Střeleckém ostrově, kde kromě nich vystoupí Kateřina Marie Tichá a kapela roku – Jelen.


Debbi vydala album Break po čtyřleté pauze a fanoušci i hudební kritici se shodují v tom, že za tu dobu muzikantsky vyzrála a jedná se o její doposud nejsilnější nahrávku. Debbi se představila se svoji novou sedmičlennou kapelou a dokázala svoji sílu v živé prezentaci. Album Break Debbi pokřtil frontman kapely Jelen – Jindra Polák.

„Cítím se jako znovuzrozená. Mám nový repertoár, novou kapelu a novou chuť do koncertování,“ zaznělo od Debbi, která s Martinem Červinkou spolupracuje od samého začátku své hudební kariéry.

David Stypka, objev loňského roku, představil několik písní ze svého alba neboj. a utvrdil všechny přítomné, že je výjimečný stejně jako jeho tvorba.  Stypka si za svého „otce křtitele“ vybral producenta a muzikanta Martina Ledvinu, který za albem neboj. stojí.

„Pro nás byl křest hodně emotivní záležitostí. S touhle deskou jsme prožili kus života. Když Martin Červinka a Martin Ledvina polévali tu placku šampaňským, uvědomil jsem si, že jsem strašně rád, že jsme součástí právě toho týmu, toho svou atmosférou až rodinného vydavatelství,“ uvedl Stypka.

Vydavatelství SinglTon založil přesně před 5 lety hudebník a hledač talentů Martin Červinka. Jeho label stojí např. za kapelami Jelen, Poetika, zpěvačkami Debbi, Kateřina Marie Tichá, rapper Lipo či zpěvák David Stypka.

„Když jsem SinglTon před pěti lety zakládal, přál jsem si, aby tady jednou bylo vydavatelství, kde se světy muzikantů propojují. Přesně to se dnes děje a já jsem šťastný, že jsem toho součástí,“ říká Martin Červinka.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Jiří Štarha
foto: Jiří Štarha
foto: Jiří Štarha
foto: Jiří Štarha
foto: Jiří Štarha
foto: Jiří Štarha
foto: Jiří Štarha
foto: Jiří Štarha
foto: Jiří Štarha
foto: Jiří Štarha


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share