Zpěvačka Březinová se sexy fešáky v Tunisu! Co na sebe prozradila?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityFashionLifestyle

Zpěvačka Březinová se sexy fešáky v Tunisu! Co na sebe prozradila?

S dvanáctkou sexy mladých fešáků vyrazila Marcela Březinová do Tunisu. Spolu s dcerou se přidala k dalším celebritám a absolvují tak týdenní soustředění finalistů jediné soutěže mužské krásy v Česku.  Zpěvačka na sebe taky lecos prozradila. 
Březinová ani na chvilku nezaváhala, když dostala nabídku doprovodit finalisty Muže roku na jejich soustředění do Tuniska s Fantasy Travel. Sbalila svoji dceru Vandu a celá natěšená si užívala sluníčka a všeho dění kolem krásných mužů.Marcela také přiznala, že k Africe má velice blízko. Jako dítě tady strávila celé tři roky.

 „Já Tunis miluji. Těším se tu na každý den. Mám ráda mořský vzduch, místní jídlo, koření. Od osmi let jsem tři roky bydlela s rodiči v Lybii. Táta byl zubař a maminka letuška. V Tripolisu jsem chodila do americké klášterní školy a do Tunisu jsem jezdila skládat zkoušky. Naučila jsem se anglicky a pochytila něco z arabštiny. Některá slova se mi občas vybaví, ale už třeba nevím, co znamenají. A nechce se mi ptát, protože, nedej bože, aby to nebyla nějaká nadávka,“ smála se Marcela Březinová a dodala: „Miluji i jejich hudbu. Je rytmická a ve spojení s arabštinou až taková ďábelská. Protiklad k italským textům, co jsme zpívali v klášterním sboru.“

Zpěvačka je cestovatelský typ a s balením kufrů si nedělala velkou hlavu. „Měla jsem sbaleno velice rychle. Nejdůležitější je pas a peníze. Jo a fleška s hudebními podklady muzikou, protože finalistům a hostům soustředění Muže roku zazpívám na koncertě. Co zapomenu si, v případě potřeby, dokoupím. To není v Tunisku problém,“ zakončila Marcela Březinová debatu o kufrech.

Tašku si také zabalí až koncem srpna, kdy zasedne do poroty při finále jubilejního 20. ročníku soutěže Muž roku v Náchodě.
 

Fotogalerie:

Marcela Březinová s dcerou vyrazily do Tunisu
Marcela Březinová s dcerou vyrazily do Tunisu
S Kateřinou Kornovou a jejím synem se Marcela s Vandou vydaly na jeden z tamních výletů
S Kateřinou Kornovou a jejím synem se Marcela s Vandou vydaly na jeden z tamních výletů
Marcela v rámci společenského večera v Tunisu také zazpívala
Marcela v rámci společenského večera v Tunisu také zazpívala
Na soustředění Muže roku je stála na co se dívat...
Na soustředění Muže roku je stála na co se dívat…

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Muzroku.cz

 

 

Share