Zpěvačka a herečka Bára Mottlová přišla o práci a tak skončila za kasou!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Zpěvačka a herečka Bára Mottlová přišla o práci a tak skončila za kasou!

Herečka a zpěvačka Bára Mottlová není z těch celebrit, co by kvůli koronavirové krizi jen žehraly na osud, naříkaly a cpaly se antidepresivy. Naopak se k problému postavila čelem. Když kvůli nařízením vlády, které mělo za následek uzavření divadel a rušení koncertů, přišla o práci, sedla si úplně obyčejně za kasu do supermarketu. A jak říká – nemá s tím problém!

Hvězda divadla, muzikálů ale i koncertních pódií a mimo jiné hvězda seriálu Po hlavě, který vysílá Prima COOL v pondělí večer přišla o všechny příjmy. Co jí zbývalo, když složenky se samy nezaplatí. Nyní ji tak diváci a fanoušky mohou vidět i za pokladnou v obchodě. Není to však žádná z jejích nových rolí…

„Ze dne na den jsem přišla o veškerou práci, jako velká spousta lidí kolem mě. Beru situaci takovou, jaká je, a vycházím z ní. Nedá se nic dělat. Nebrečím. Nesedím doma na zadku a nečekám, až dojdou peníze. Nenechám se od nikoho vyživovat, a když mám zdravý nohy a ruce, nebudu si ani půjčovat, abych mohla doma válet šunky. Nájem ani žvanec se samy nezaplatí,” svěřila se Mottlová.

Mohla by křičet do světa, jak je naní vláda zlá, jak ohrozili její nárok na svobodu a umění, ale stejně by si nic nepomohla. Vše vzala do svých rukou a všichni ji tleskají!

“Už druhý týden dělám v sámošce na pokladně. Díky tomu mám dobrý pocit z odvedený práce, učím se novým věcem, a hlavně, poznala jsem super partu lidí. Jsem vděčná za to, co mám a co díky týhle divnodobě poznávám. Lidi, mějte se rádi!“ říká s úsměvem Bára, která i nadále zůstává v COOL barvách, tedy sympaticky světle zelených.

Všichni věří, že se situace s koronavirem co nejdříve zlepší a vše se pomalu vrátí do starých kolejí. Podle odhadů se však ale divadla nejspíš v této sezóně už neotevřou. Pokud, tak nejspíš budou zachována některá letní představení pod širým nebem a divadla jako taková spustí provoz asi až od září.

To však Báře Mottlové nevadí, práce se nebojí a už si vyzkoušela, že je to docela příjemná změna. Nechce se tak živit napořád. Bere to spíš jako dobrou brigádu a šanci v této složité situaci. A my Báře tleskáme a držíme pěsti!

Fotogalerie:

Bára Mottlová je nejenom skvělá zpěvačka, ale také herečka
Bára Mottlová je nejenom skvělá zpěvačka, ale také herečka
Bára Mottlová se podobně jako desítky jejích kolegů, dostala do složité situace
Bára Mottlová se podobně jako desítky jejích kolegů, dostala do složité situace
A tak si jednoduše sedla za kasu do supermarketu
A tak si jednoduše sedla za kasu do supermarketu a sklidila obrovský obdiv!

Redakce:Bulvar24.cz

Foto: archiv B. Mottlové

 

Share