Zorka Hejdová vyrazila do práce v kroji!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Zorka Hejdová vyrazila do práce v kroji!

Atraktivní moderátorka Evropy 2, Zorka Hejdová, miluje módu a často také své módní úlovky sdílí na instagramu Módní zápisník Zorky Hejdové. Tento týden například přišla do práce v módním „kroji“. Její kolegové si z ní ale kvůli outfitu dělali legraci, a dokonce si mysleli, že jde o nějakou rádiovou sázku…


„Právě vyšívané symboly na šatech a obecně šaty podobné lidovým krojům jsou módním trendem léta a v zahraničí je to naprosto největší pecka. Ale to pochopitelně kluky od nás z rádia minulo,“ směje se moderátorka Evropy 2, Zorka Hejdová.

 „Když jsem na Evropu 2 přišla v těchto šatech, tak jsem nejdřív slyšela, jestli mám někde schovaný sůl a pepř. Kolega Nasty se mě dokonce ptal, co je to za sázku a jestli to souvisí s nějakou novou rubrikou na Evropě 2,“ dodává se smíchem Zorka, která moderuje na Evropě 2 každý den od 12.00 do 15.00 hod. pravidelnou show MaXXimum muziky.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: lagardere.cz
foto: lagardere.cz
06
foto: lagardere.cz


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share