Známy herec Filip Cíl se oženil s mladou zpěvačkou Ellou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

RozhovoryVideo

Známy herec Filip Cíl se oženil s mladou zpěvačkou Ellou

Mladá zpěvačka a herečka Ella, vlastním jménem Eliška Machačová, se vdala ve svém dalším videoklipu za známého filmového herce Filipa Cíla.

1. Eliško, jak probíhalo natáčení videoklipu a kdo všechno se na něm kromě tebe a Filipa Cíla podílel?

Odpověď: Natáčení probíhalo docela intenzivně, točili jsme 3 dny a byli jsme skoro 18 hodin denně na place. Točili jsme totiž 2 klipy zároveň, takže to bylo náročné, především se vždy přeladit na tu správnou vlnu, protože každá písnička má úplně jiný charakter. Začali jsme natáčet třeba kolem šesté hodiny ranní a skončili jsme někdy až kolem půlnoci. Bylo to sice náročné, ale mě to strašně bavilo a zároveň nabíjelo. Pracovali jsme se skvělým týmem režiséra Tomáše Krejčího.

2. Proč právě Filip Cíl byl tou správnou volbou a jak bylo těžké pracovat při natáčení s koňmi.

Odpověď: Když jsme řešili scénář k této skladbě, hned nás napadlo hlavní téma – koně. Pak Tomáš navrhl, že bychom mohli natočit něco ve stylu zaříkávače koní, tím pádem nastala otázka, kdo mi bude hrát v klipu partnera? Neváhali jsme však ani chvíli a hned nás napadl Filip Cíla, kterého jsem znala z pohádek a věděla jsem, že v nich také jezdí na koni. Zároveň je Filip výborný herec a profík, takže jsme neváhali ho oslovit a on souhlasil.

Co se týče spolupráce s koňmi, bylo to, dá se říct bez problému. Jsou to cvičení koně speciálně do filmů, takže byli připravení na cokoli. Měl je v kompetenci Jiří Pácha a byl to opravdu profesionální přístup, takže jsme všechno zvládli bez sebemenšího problému. Musím ale uznat, že nám počasí zrovna nepřálo. Točili jsme při 10 stupních, na horách, kde padal dokonce místy sníh, hustě pršelo, foukal vítr, byla hustá mlha, takže jsme byli oba rádi, že jsme to doslova přežili a koně taky.


3. Klipy jste natáčeli dva. Kde se natáčelo a jak to ve zkratce probíhalo?

Odpověď: Co se týče klipu – Lásce nebráním, tak jak jsem již zmínila, natáčelo se převážně v Orlických horách, především v Deštném v Orlických horách a v Rokytnici v Orlických horách a v okolí. O druhém klipu se ještě nebudu vyjadřovat, ať se mají fanoušci na co těšit. 🙂

4. Čemu se teď nejvíce věnuješ a kde bys nás mohla pozvat na další koncerty?

Odpověď: Nejvíce se teď věnuji práci na sobě sama. Chodím na soukromé hodiny zpěvu a snažím se na sobě pracovat. V létě jsem také začala psát nějaké texty, takže jsem zvědavá, jestli z toho něco bude . ( smích) . Začala jsem také nově hostovat v jedné inscenaci ve Slováckém divadle a v říjnu mi začíná škola. Takže je toho dost.

Dlouhou dobu také pracujeme na desce, která by měla mít křest začátkem října, takže se moc těším až bude první album venku.

Všechny ostatní akce a koncerty najdete na Facebooku nebo na webové stránce www.eliskamachacova.cz

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, EllaMusicOfficialFotogalerie:

foto: ELLA
foto: ELLA
foto: ELLA
foto: ELLA
foto: ELLA
foto: ELLA
foto: ELLA
foto: ELLA


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share