Známé osobnosti pokřtily Náramek rodiny a podpořily projekt WOMEN for WOMEN.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Známé osobnosti pokřtily Náramek rodiny a podpořily projekt WOMEN for WOMEN.

Náramky rodiny, tedy produkt charitativního projektu WOMEN for WOMEN na charitativním večeru v Praze pokřtila řada známých osobností včele se spisovatelkou a patronkou projektu Barbarou Nesvadbovou.

Women for Women je obecně prospěšná společnost, jejíž zakladatelkoua ředitelkou je Ivana Tykač. Právě ona pozvala do prestižních prostor v centru Prahy vzácné hosty, obchodní partnery a ti společně s řadou umělců podpořili Náramek rodiny.

Akce se kromě Barbary Nesvadvové zúčastnil také herecký pár Jan Přeučil a Eva Hrušková, kteří oba letos slaví významné životní jubileum. Dále úřadující Muž roku Josef Kůrka, zpěvačky Monika Sommerová a Klára Kolomazníková či stylista, vizážista hvězd a designér Kája Pavlíček. 


Večerem provázel zpěvák, muzikálový herec a moderátor Josef Vágner. Součástí charitativního večera byl také klavírní koncert Sáry Smoliarové či výstava obrazů Jiřího Davida. A také krátké autorské čtení Barbary Nesvadbové. 

Náramek rodiny v několika podobách a materiálech byl nejen představen, ale i slavnostně pokřtěn. A limitovaný kousek ze zlata posázený brilianty byl následně vydražen za 76 000 korun. 

“Bylo nám velkou ctí, že jsme se s mou paní mohli zúčastnit této krásné, prestižní a bohulibé akce, jejímž základem je pomoc, lidskost, rodina. Jsme rádi, že existují lidé, jako je paní Ivana Tykač a její tým, kteří pomáhají těm, jenž to skutečně potřebují,” uvedl Jan Přeučil. 

„Jsem velmi ráda a děkuji všem vzácným hostům za to, že přišli a podpořili tento náš unikátní projekt. Rodinu chápu jako pevný kruh, a právě proto jsme zvolili symboliku náramků. Jejich koupí může každý podpořit projekty Women for Women, které pomáhají samoživitelům a jejich dětem,“ uvedla Ivana Tykač. 

Podle jejích slov budou zlaté a stříbrné náramky podporou rodiny v nejširším slova smyslu, a to jak z pohledu těch, kdo zakoupením náramků obdarovávají, tak těch, kterým bude výtěžkem z jejich prodeje pomoženo.

Od své dcery Bibiany jsem se naučila, že žádná rodina není moc malá. Ani moc velká. Žádná rodina není ukázkově dobrá. Ani exaktně špatná. A konečně, žádná rodina není ideální. Nicméně každá, každá, kterou znám, je až za hrob láskyplná,“ popsala svůj pohled na rodinu Barbara Nesvadbová, patronka projektu a mimo jiné také matka samoživitelka, která večer zpestřila svým autorským čtením. 

Výtěžek z dražby speciálního kusu Náramku rodiny, který byl oněch zmíněných 73 000 korun, bude použit na letní dětský tábor, který Women for Women organizuje pro děti svých klientek.

Zlaté a stříbrné náramky z produkce šperkařství Love Victory mohou zájemci zakoupit na webových stránkách www.women-for-women.cz.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: W4W a Jaroslav Hauer
foto: W4W a Jaroslav Hauer
foto: W4W a Jaroslav Hauer
foto: W4W a Jaroslav Hauer
foto: W4W a Jaroslav Hauer
foto: W4W a Jaroslav Hauer
foto: W4W a Jaroslav Hauer
foto: W4W a Jaroslav Hauer
foto: W4W a Jaroslav Hauer
foto: W4W a Jaroslav Hauer


 foto: W4W a Jaroslav Hauer

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda-1024x317

Share