Známe novou MissOK pro rok 2017! Stala se jí dívka s číslem 8. LUCIE HENSLOVÁ

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Známe novou MissOK pro rok 2017! Stala se jí dívka s číslem 8. LUCIE HENSLOVÁ

OLOMOUC 24. března – Na galavečeru soutěže MissOK (Miss středních škol Olomouckého kraje) byla zvolena nová královna pro rok 2017. Lucie Henslová okouzlila odbornou porotu nejen sportovním aerobikem, který si zvolila pro volnou disciplíně, ale také kultivovaným projevem.   

Pro dvanáct finalistek MissOK to byl jeden z nejdelších večerů. Dívky se na něj připravovaly tři měsíce a v pátek od rána ladily poslední střípky choreografie a svých volných disciplín. Celým večerem provázela hvězdná moderátorská dvojice Eva Decastelo a Miroslav Šimůnek. Loňskou vítězku Kateřinu Kučerovou střídá na vítězném trůnu Lucie Henslová z Gymnázia Čajkovského.


,,Byl to dlouhý a náročný den, ale jeden z nejúžasnějších dnů mého života. Opravdu jsem to nečekala, je to pro mne opravdu velké překvapení! Děkuji všem svým blízkým za podporu! Budu se snažit dobře reprezentovat své gymnázium, i celý Olomoucky kraj,“ přibližuje své dojmy vítězka.

Díky spolupráci MissOK a Rádia Haná se dívky historicky poprvé v roce 2017 v olomouckém BEA campusu ucházely, kromě titulu MissOK, nově i o titul Miss Haná. Držitelka titulu Miss Haná se stala zároveň I. VicemissOK. Miss Haná byla zvolena online hlasováním skrze webové stránky širokou veřejností, nejkrásnější dívkou na Hané se stala dívka s číslem jedna – Bára Hošková!

II. VicemisOK se stala dívka s číslem 9 – Michaela Blašková a v průběhu finálového galavečera zvolili diváci rovněž i MissOK Face, kterou se stala opět dívka s číslem jedna Bára Hošková.

V průběhu galavečera, na jehož produkci se aktivně podíleli studenti středních škol Olomouckého kraje, bylo uděleny celkem čtyři tituly krásy a speciální cena Návrhář MissOK 2017. V disciplíně šlo o spolupráci módních návrhářů Střední školy designu a módy, Prostějov a finalistek MissOK. Čtyři návrháři měli ve svém týmu každý po třech finalistkách. Na speciální porotě, ve složení Vendula Fialová, Dita Salayová a Kateřina Kučerová, bylo určit, která dívka umí nejlépe prezentovat předváděné šaty. Tuto soutěž vyhrála kolekce Over all, jejíž autorkou je Natálie Karlíková ze Střední školy designu a módy, Prostějov.

Galavečer MissOK 2017 se nesl tematicky v duchu superhrdinů, byli jsme poctěni návštěvou čtyř superhrdinů – Ironmana, Spidarmana, Warmachina a Deadpoola! Pro diváky byl připraven bohatý kulturní program, vynikající jídlo a výběrové nápoje. Děkujeme všem zúčastněným za vytvoření skvělé atmosféry a budeme se těšit na viděnou v roce 2018, kdy se bude konat jubilejní 5. ročník soutěže MissOK, tentokrát již s podtitulem MissOK – Opravdová krása.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: MissOK, Monika Czabeová
foto: MissOK, Monika Czabeová
foto: MissOK, Monika Czabeová
foto: MissOK, Monika Czabeová
foto: MissOK, Monika Czabeová
foto: MissOK, Monika Czabeová
foto: MissOK, Monika Czabeová
foto: MissOK, Monika Czabeová


 


foto: MissOK, Monika Czabeová

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share