Známe další trojici postupujících finalistkech Miss Léta 2018

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Známe další trojici postupujících finalistkech Miss Léta 2018

Po úspěšném prvním semifinálovém kole Miss Léta se v sobotu 30.6.2018 představily další semifinalistky. Z tohoto kola postoupila další trojice vítězek – Nela Babirádová, Daniela Bauer, Anna Škodová. 


V sobotu 30.6. 2018 se uskutečnilo letos druhé semifinálové kolo, ve kterém se představila první skupina semifinalistek. Dívky navštívily Aquapalace Praha už o den dříve, aby se připravily na sobotní program. Kromě partnerů v porotě usedla i loňská 2. VICEMISS LÉTA 2017, Kristýna Malířová. Vítězkami tohoto semifinále se staly:

3. místo – Nela Babirádová (19 let, Slavkov u Brna)

2. místo – Daniela Bauer (19 let, Bílina)

1. místo – Anna Škodová (20 let, Ostrov okres Karlovy Vary)

Odpoledne plné ženské krásy, skvělých atrakcí a letní program ve stylu divoké džungle, čekal na návštěvníky nejzábavnějšího aquaparku ve střední Evropě. V Aquapalace Praha, které letos slaví jubilejní 10. narozeniny, si návštěvníci dosyta užijí i opalování a koupání ve venkovní části aquaparku, kde si navíc vychutnají drinky servírované přímo ve vodě.

Po vyhlášení na vítězky před aquaparkem čekala cabrio limuzína, která odvezla čerstvé finalistky na afterparty do centra Prahy. Afterparty byla zahájena v luxusní restauraci COMO na Václavském náměstí. Součástí večerního programu byla ochutnávka japonské a italské kuchyně, ochutnávka alkoholických nápojů značky Chopin vodka a vinařství Pavlovín. Dívky mají teď léto před sebou a budou se připravovat na finále, kde se utkají o vítězství v soutěži Miss Léta o mnoho cen včetně ročního pronájmu automobilu Ford od Carent Praha.

V rámci soutěže Miss Léta známe již první polovinu finalistek (tedy 6). Další semifinálová kola proběhnou v termínech: 14.7., 28.7. 2018

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

vítězky - nové finalistky
vítězky – nové finalistky
semifinále
semifinále
porotkyně Kristýna Malířová
porotkyně Kristýna Malířová
promenáda v plavkách
promenáda v plavkách
vyhlášení finalistek
vyhlášení finalistek
gratulace mezi dívkami
gratulace mezi dívkami
další trojice finalistek v cabrio limuzíně na cestě do restaurace Como
další trojice finalistek v cabrio limuzíně na cestě do restaurace Como

Autoři fotografií: Karel Juda, Ondřej Čapka

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share