Známe AquaBabes pro rok 2017!  Na jaře představí svůj singl a videoklip.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Známe AquaBabes pro rok 2017! Na jaře představí svůj singl a videoklip.

Nový rok s sebou přináší i nový ročník projektu AquaBabes, talentové platformy, jež podporuje mladé začínající zpěvačky.

Letošního castingu se zúčastnilo 50 nadaných děvčat, ze kterých vzešla sympatická pětice:  Tereza, Mária, Petra, Stiliana a Markéta. Dívky tak letos přebírají pomyslné žezlo pro AquaBabes 2017 a na jaře představí svůj společný singl a videoklip. Rovněž na ně čeká účinkování v TV reklamě. Ta loňská s písní Nejsem další se opět pyšní oceněním pro nejúspěšnější reklamu na českém YouTube v roce 2016. Předchozí tři sestavy bodovaly u posluchačů s hity Neříkej mi baby, Čistá jako láska a Nejsem další.

Casting do nového ročníku AquaBabes proběhl letos v lednu. Do užšího výběru bylo vybráno na 50 talentovaných dívek. V odborné porotě zasedli například Matúš Tóth, přední český fotograf, Pavel Callta, známý písničkář a autor textu k  singlu pro nové AquaBabes, dále Charlie Blažek, odborný hlasový poradce, či Tomáš Filip, generální ředitel Universal Music. Svým pěveckým a tanečním vystoupením letos nejvíce zaujala pětice Mária, Markéta, Tereza, Petra a Stiliana.


„Nové AquaBabes zase překvapily. Vzhledem k velkému počtu přihlášených jsme to sice při výběru neměli jednoduché, opět se nám ale povedlo najít velmi nadané a charismatické mladé dívky, které vynikají jak svým talentem, tak osobností. Dohromady tvoří silnou pětici, která má dle mého názoru velký potenciál zaujmout. Na spolupráci s děvčaty už se všichni moc těšíme a já jim z celého srdce přeji, ať jsou minimálně tak úspěšné, jako byly jejich předchůdkyně,“říká Tomáš Filip z Universal Music.

Díky projektu AquaBabes teď budou mít dívky možnost pracovat s nejzkušenějšími profesionály ve svém oboru a získat cenné rady, které jim mohou pomoci v jejich dalším uměleckém směřování. Než ale vypustí do světa svoji první píseň, čekají je měsíce intenzivní práce. Singl pro nové AquaBabes tentokrát otextoval oblíbený písničkář Pavel Callta.

„Je to má první zkušenost s psaním textu pro někoho jiného, než jsem já sám, tak doufám, že se bude posluchačům líbit a že celkově AquaBabes budou mít úspěch,“ vzkazuje mladý muzikant. „Vybrali jsme velmi sympatické a talentované slečny, tak jim přeju hodně úspěchů a ať jsou pro posluchače inspirací a múzou,dodává.

Organizátor projektu hudební vydavatelství Universal Music i jeho hlavní partner pramenitá voda Aquila nyní doufají, že se nová píseň dočká minimálně stejného ohlasu, jako tomu bylo u předchozích ročníků. První song Neříkej mi baby se stal nejpopulárnějším českým hudebním klipem na YouTube pro rok 2014, druhá skladba Čistá jako láska dosáhla v roce 2015 coby součást reklamního spotu první příčky v žebříčku nejsledovanějších reklam na YouTube. Stejného ocenění se dostalo singlu AquaBabes 2016 Nejsem další, který už na YouTube pokořil hranici 6,7 miliónů zhlédnutí a čísla stále rostou.

O projektu AquaBabes

Projekt AquaBabes vznikl s cílem podporovat mladé talenty a nastartovat tím jejich hudební a uměleckou kariéru. AquaBabes jsou tak především talentovou platformou, která dává mladým lidem příležitost prorazit v českém showbyznysu. Odborná porota vybere každý rok na základě castingu nejtalentovanější dívky, které následně utvoří hudební skupinu. Té je na dobu jednoho roku propůjčena značka AquaBabes, pod níž dívky nahrají píseň. V rámci projektu navíc získají bohaté zkušenosti z vystupování na koncertních pódiích či televizních obrazovkách, zároveň absolvují profesionální focení a natáčení videoklipu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

AquaBabes 2017 - Mária
AquaBabes 2017 – Mária
AquaBabes 2017 - Tereza
AquaBabes 2017 – Tereza
AquaBabes 2017 - Stiliana
AquaBabes 2017 – Stiliana
AquaBabes 2017 - Petra
AquaBabes 2017 – Petra
AquaBabes 2017 - Markéta
AquaBabes 2017 – Markéta


 


foto: Universal Music/Aquila

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda-1024x317

Share