Žhavé foto Anety Vignerové při natáčení postelových scén!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityVideo

Žhavé foto Anety Vignerové při natáčení postelových scén!

Aneta Vignerová a Tomáš Staněk při natáčení videoklipu

Není tomu tak dlouho, co modelka Aneta Vignerová přiznala vztah se scénáristou a dramaturgem Petrem Kolečkem. V současné době vypadají oba dva zamilově a nedávno poprvé dokonce padla řeč i na miminko.

Aneta už ale na kontě pár nepodařených vztahů, které nevyšly má. Nyní si totiž užívala s jinými muži a ani jeden z nich její Kolečko rozhodně nebyl. Jestli Aneta je scénáristovi věrná, můžeme jen hádat. Žhavé fotografie z restaurace a dokonce i z ložnice ukazují něco jiného.
O tom, že Vignerová strávila pěkně žhavý den, není pochyb. Nejprve si užívala rande s Tomášem Staňkem, bubeníkem kapely UDG a pak dokonce skončila v posteli s někým jiným. V novém videoklipu s názvem Parfémy, který je o milenkách a manželkách muzikantů, v tomto případě kluků z UDG, si totiž jednu z dívek zahrála právě Aneta.

S holkama byla na place sranda, u natáčení jsme tak trochu popíjeli a pak jsme rovnou přešli na mejdan,“ vystihuje atmosféru u natáčení písně Parfémy Petr Vrzák, frontman kapely UDG. Jednou z dívek, kterou ve videoklipu lze vidět je i známá modelka a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. „Aneta byla skvělá, hrála mi ženu. Problém byl jen ten, že se neustále všemu smála, a to i u vážných scén,“ dodává Petr, který s modelkou nakonec natáčel scény v posteli.

Text Parfémů je postaven na věčném rozporu, který zřejmě většinu mužů provází po celý život. Je jasné, že hudebníci, kteří vystupují každý den v jiném městě, mají tisíce fanynek, které se jim občas doslova nabízejí, a proto je těžké odolat.  „Na jedné straně snaha a touha po věrnosti vlastní ženě, na druhé straně lákavá dobrodružství a inspirace, které nám přináší ženy, které potkáváme,“ vysvětluje blíže basák Pavel Vrzák. Je tedy zároveň i možné, že se kapela tímto singlem po dvaceti letech veřejně přiznává k nevěrám. 

Singl Parfémy je první vlaštovkou z nově připravované desky. Písně z ní budou mít možnost fanoušci slyšet na doposud největším koncertu kariéry UDG, a to v březnu 2020 ve Fóru Karlín.

Nový videoklip s písní Parfémy zde:

Zdroj: Youtube, udgmusicband

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Aneta Vignerová a Tomáš Staněk při natáčení videoklipu
Aneta Vignerová a Tomáš Staněk při natáčení videoklipu
Backstage PARFÉMY
Backstage PARFÉMY
Natáčení postelové scény
Natáčení postelové scény

Zdroj / foto: Presscode.cz

Redakce Bulvar24.cz

Share