Zemřela světoznámá módní ikona Karl Lagerfeld!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityFashion

Zemřela světoznámá módní ikona Karl Lagerfeld!

Karl Lagerfeld je mrtev. Taková zpráva dnes obletěla celý svět, především ten módní. V Paříži ve věku 85 let skutečně zesnul jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších světových módních návrhářů německého původu. 
 

O úmrtí slavného návrháře informovala agentura Reuters s odvoláním na francouzský magazín Paris Match s tím, že umělec zesnul v nemocnici.

Podle dostupných informací byl Lagerfeld ve velmi špatném stavu. V poslední době na tom nebyl zdravotně dobře. Hovořilo se o těžké nemoci, která ho prý poslední měsíce doslova sžírala. Některá média spekulují, že mohlo jít o rakovinu, jiná, že vyloučen není ani AIDS. Co přesně bylo příčinou úmrtí, management jeho společnosti ani blízcí zatím neuvedli.

V posledních měsících na veřejnosti objevoval zarostlý a s chybějícími zuby, pro něj bylo dosti ostudné. Přitom si návrhář vždy zakládal na tom, že z domu vycházel dokonale upravený, oblečený a v tmavých brýlích. Ty téměř neodkládal.

Karl Lagerfeld byl velkým přítelem módní ikony a šéfredaktorky Vogue Anny Wintour. Nikdy nechyběla na jeho přehlídkách Channel. Pro tuto značku navrhoval od roku 1982.

Proslul také svými vyjádřeními, jako: „Držení diety je jediná hra, kterou vyhrajete, když o něco přijdete.“ „Lidé, kteří říkají, že včerejšek byl lepší než dnešek, naprosto znehodnocují svou vlastní existenci.“ 
 

 

Fotogalerie:

Karl Lagerfeld byl módní ikonou pro celý svět!
Karl Lagerfeld byl módní ikonou pro celý svět!
Poslední dobou byl Lagerfeld neupravený, dokonce mu chyběly zuby!
Poslední dobou byl Lagerfeld neupravený, dokonce mu chyběly zuby!
Karl Lagerfeld je ve světě módy pojem!
Karl Lagerfeld je ve světě módy pojem!

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: archiv

Linda-1024x317

Share