Zemřela Eva Pilarová: Pořád věřila, že se uzdraví!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Zemřela Eva Pilarová: Pořád věřila, že se uzdraví!

Smutná zpráva dnes přišla z domova pro nemocné sv. Karla Boromejského z pražských Řep. Nad ránem tam zemřela zpěvačka Eva Pilarová. Bylo jí 80 let. Její obětavý manžel, který se o ní řadu let staral a zvláště v posledních měsících, byl u ní. 

Zpěvačka rok bojovala s vleklými problémy, které začaly poté, co si zlomila ruku a nohu. Následně prodělala vloni operaci ledvin. Její stav šel rapidně dolů, ovšem zpěvačka stále věřila, že se uzdraví.

“Věřím tomu a věřím, že si zase stoupnu na jeviště. Teď musím odpočívat a být v klidu, ale těším se, že si zase stoupnu na pódium a budu zpívat,” říkala ještě začátkem roku Pilarová.

S ní si chtěl znovu zazpívat také mladý zpěvák Tomáš Ringel, který mimo jiné vystupuje i v pražském Karlínském divadle. “Strašně mě ta zpráva zasáhla. Evička byla úžasná dáma, několik let jsme spolu občas vystupovali. Naposledy loni na Moravě, kde se jí přihodila ta událost. Udělalo se jí špatně a musela přerušit koncert. Odvezli jí do nemocnice a na mě bylo bylo, abych to buď dokončil, nebo jsme to rozpustili. Rozhodli jsme se pro první variantu. Evička mi pak volala, že mi děkuje, že to prý bylo skvělé. Udělal jsem to kvůli ní,” svěřil se Tomáš Ringel, který se těšil na další spolupráci. Osud tomu ale chtěl jinak.

Eva Pilarová zemřela dnes nad ránem manželovi Janu Kolomazníkovi v náručí. “Byl jsem u ní celou dobu a děkuji za to sestrám Boromejkám, že mi toto umožnily i přes ten stav a omezení návštěv, které teď u nás jsou. Je to pro mě nesmírně těžká chvíle…,” nechal se slyšet bývalý tanečník, neskonale pečlivý opatrovník a manžel Pilarové Jan Kolomazník.

Zda  kdy bude pohřeb zpěvačky, není jasné. Dopoledne sice manžel zpěvačky vydal prohlášení, že kvůli nařízení vlády kvůli koronaviru to nebude možné, pak se ale nechal slyšet, že je to vše v řešení.

Opatření nařízená vládou by se neměla právě týkat pohřbů. Rozloučení by se konat měly, ovšem v menších skupinách, což by třeba v případě s rozloučení s velkou českou zpěvačkou asi nebylo možné.

Evu Pilarovou však tížila před odchodem jedna velká potíž. Nemohla se přímo rozloučit se svou maminkou Františkou. Dnes již 104letá paní žije v Brně v domově seniorů a špatně se jí pohybuje. Pilarová byla upoutána na lůžko, a tak si obě často volaly. Pro maminku to nyní je jistě nesmírně těžká rána, když jí blízcí oznámili, že přežila svou dceru.

Fotogalerie:

Eva Pilarová věřila, že se uzdraví
Eva Pilarová věřila, že se uzdraví
Jan Kolomazník se o svou ženu Evu skvěle a s láskou staral
Jan Kolomazník se o svou ženu Evu skvěle a s láskou staral
Eva Pilarová spolupracovala i s mladým zpěvákem Tomášem Ringelem
Eva Pilarová spolupracovala i s mladým zpěvákem Tomášem Ringelem
Eva Pilarová byla velká hvězda a naprostá profesionálka
Eva Pilarová byla velká hvězda a naprostá profesionálka

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Jaroslav Hauer, archiv

 

 

Share