Zemřel herec JIŘÍ POMEJE!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Zemřel herec JIŘÍ POMEJE!

Ve věku 54 let zemřel dnes herec a dabér Jiří Pomeje. Prohrál svůj boj s rakovinou kostí. Přesto, že statečně bojoval poslední týdny v Nemocnici Pod Pleší na Příbramsku, naděje na vylěčení nebyla žádná. Jeho stav byl od začátku velmi vážný. 
 

Vše začalo před skoro dvěma lety, kdy onemocněl rakovinou hrtanu. Nejprve se nádor pokusil vyhladovět, což za prvné nepomohlo a za druhé mu ješté více ublížilo. Bohužel ani přes varování lékařů nedbal dodržování životosprávy a svůj zdravotní stav si ješté zhoršil.

Úmrtí potvrdil jak jeho sponzor, kamarád a producent Pavel Pásek, který mu i platil nadstandardní péči v nemocnici Na Pleši, tak i provoz jeho života. Pomeje měl léta dluhy i exekuce, které si způsobil svým nerozvážným jednáním. „Bohužel je to pravda, Jirka odešel,” řekl Pásek.

Truchlí také jeho blízký kamarád Zdeněk Troška. „Je mi to moc líto. Jirka byl ve skrytu duše hodný chlap. Bohužel to, co ho potkalo bylo těžké. Je to tragédie, ale bylo to pro něj už vysvobození, pokud nebyla sebemenší naděje na uzdravení,” uvedl režisér, s kterým Pomeje spolupracoval řadu let.

Jiří Pomeje byl třikrát ženatý. Nejprve s manželkou Michaelou Kuklovou, následně s Ivetou Bartošovou a naposledy s djkou Adnreou, s kterou má šestiletou dcerou Aničkou. Poslední rozloučení se zesnulým hercem a dabérem bude nejspíš v jeho rodných Českých Budějovicích.
 

Fotogalerie:

Jiří Pomeje podlehl onkologickému onemocnění.
Jiří Pomeje podlehl onkologickému onemocnění.

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: archiv TV Nova

 

Share