Ze Španělska se Maryna Hryno vrátila s mezinárodním titulem “Sympathy” QUEEN BEAUTY UNIVERSE 2016

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Ze Španělska se Maryna Hryno vrátila s mezinárodním titulem “Sympathy” QUEEN BEAUTY UNIVERSE 2016

Známá Česká modelka Maryna Hryno se vrátila z mezinárodní soutěže Queen Beauty Universe, která se konala 30.09.2016 v Malaze – Španělsko s mezinárodním titulem “Sympathy”

Queen Beauty Universe je mezinárodní charitativní projekt, který si klade za cíl zvýšit obecně povědomí o chudobě mnoha rodin a zároveň je cílem sdružovat ty nejkrásnější ženy na světě.

Hlavním cílem soutěže je pomoc lidem v nouzi. A s tímto záměrem šla Maryna reprezentovat Českou Republiku. Každá soutěžící si měla připravit i projekt, ve kterém prezentuje život ve své zemi, a snaží se najít řešení jak zlepšit život ve své zemi.

Na soutěž známou modelku, po jejím návratu z Indie delegovala majitelka licence pro Českou a Slovenskou Republiku Katarína Ficelová, která zároveň vlastní modelingovou a produkční agenturu Black & White Productions, pro kterou Maryna pracuje.


Maryna si ze Španělska kromě krásného titulu Sympatyc přivezla mnoho zážitků, zkušenosti a nová přátelství. Poznala mnoho úžasných lidí, ale nejvíce se kamarádila s krásnou finalistkou Karin Fečkovou ze Slovenska, která si také odnesla titul “2 nd RUNNER UP”.

Je očividné, že národní ředitelka pro Českou a Slovenskou Republiku Katarína Ficelová, je odbornice na ženskou krásu, jelikož i tentokrát vsadila na správné finalistky.

Během týdne měli dívky bohatý program. Kromě oficiálních focení a natáčení spotů, absolvovali společně i různé charitativní akce.

Maryna popsala tento den: “Při setkání pociťovala každá z nás radost a dík za tuto možnost. Jsme rádi, že jsme jim mohli vykouzlit úsměv na tváři a poskytnout podporu. V příběhu dne jsme nafotili i charitativní kalendář, jehož cílem bylo prodat je co nejvíce a výtažkem finančně vypomoci dětem “.

Soutěžící měli každý den, několik hodinové náročné zkoušky choreografií a připravovali se na finálový večer. Ale pobyt samozřejmě nebyl jen o tvrdé dřině, absolvovali zajímavou turistickou prohlídku po krásných uličkách Benalmadena spojenou se setkáním se starostou, vycházku po okolí Malagy, exkurzi v parku Parque De La Paloma, a taky návštěvu zámku Bil Bil, kde měli možnost jít i na pláž.

K úspěchu Mary napomohly i nádherné finálové šaty a boty od tureckého designéra Tartaketz ze salonu Maja v Praze.  A národní kroj z ateliéru Famood v Praze.

Zážitky Maryny, si můžete přiblížit prohlédnutím fotografií a videí na oficiální FB stránce Queen Beauty Universe Czech Rebublic

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Reina Belleza Universo
foto: archiv Reina Belleza Universo
foto: archiv Reina Belleza Universo
foto: archiv Reina Belleza Universo
amp_9021
foto: archiv Reina Belleza Universo

 

 

Zdroj: BLACK & WHITE Productions

foto: archiv Reina Belleza Universo

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

 

Share