Zbystřete! Tato krásná pole dance tanečnice je nezadaná!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Zbystřete! Tato krásná pole dance tanečnice je nezadaná!

Nádherná žena, která se svůdně ovíjí kolem tyče, je snem každého druhého muže. O Zuzaně Doležalové si můžete nejenom nechat zdát, ale dozvědět se o ni něco více.

Zuzana Doležalová (27), známá také pod přezdívkou Zuzu Doll, pochází z Krásné Lípy ze severu Čech, v současné době tráví svůj čas ve Zlíně, kde se ji, jak sama dodává, moc líbí.

Jsem ráda všude, kde se něco děje, kde můžu tvořit a poznávat nové lidi,“ říká Zuzana. Také proto je stále v jednom kole, kromě pole dance a tance se věnuje také fotomodelingu a příležitostně pracuje jako hosteska. Ani zručnost jí však není cizí: „Ráda šiji oblečky na pole dance, na to mi teď ale bohužel nezbývá příliš mnoho času.“


Pole dance ji velice lákal, avšak ve Zlíně ani blízkém okolí nebylo kde začít. Nejblíže bylo Brno a Ostrava, a když Zuzana objevila lekce v Novém Jičíně, našla si na internetovém fóru parťačku a společně začaly pole dance navštěvovat každý týden. Osud tomu chtěl a k velké Zuzanině radosti se otevřelo studio také ve Zlíně, neváhala ani minutu a lekce i tyčka ji přirostly k srdci. Když se rozšiřoval tým lektorek, byla oslovena a zamítavá odpověď samozřejmě nepřicházela v úvahu. Dance Institut se stal její rodinou.

A co vás Zuzana dokáže naučit? Má na starosti nejen klasické lekce pole dance, ale také kurz Flexi, který je zaměřen na zvyšování flexibility těla, zpevňování svalů a posilování celkové stability. Kurz Exotic se zase tančí na vysokých podpatcích a je zaměřený na zdůraznění ženských předností. „Ten mě baví ze všeho nejvíce, jsem milovnice podpatků a svoji ženskost dávám ráda na odiv, ale vím, že tohle nemusí být pro každého. Pak mám ještě na starosti děti. U nás mohou kurzy navštěvovat od 9 let,“ dodává Zuzana.

Těšit se můžete také na nový projekt. Jednat se bude o acro show, kde se bude kromě tyče pracovat i s kruhem. A to si nesmíte nechat ujít.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Exotic Pole Dance from Zuzu Doll on Vimeo.
Fotogalerie:

foto: archiv Zuzana Doležalová
foto: archiv Zuzana Doležalová
foto: archiv Zuzana Doležalová
foto: archiv Zuzana Doležalová
foto: archiv Zuzana Doležalová
foto: archiv Zuzana Doležalová
foto: archiv Zuzana Doležalová
foto: archiv Zuzana Doležalová


Profilové foto: archiv Zuzana Doležalová

Text: Hana Knopfová – Copywriter bez hranic

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share