Zatraceně sexy zpěvačka Ella v exkluzivním rozhovoru! “Už od malička jsem věděla, že budu zpívat”.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

RozhovoryVideo

Zatraceně sexy zpěvačka Ella v exkluzivním rozhovoru! “Už od malička jsem věděla, že budu zpívat”.

Jak jste se dostala ke zpívání a hudbě vůbec, doprovázíte se na nějaký hudební nástroj? 

Odpověď: Zpívala jsem dřív, než jsem začala mluvit a vlastně už od malička jsem měla jasný cíl, že chci zpívat a jít na konzervatoř. Na klavír jsem začala hrát od první třídy základní školy a strašně mě to bavilo, dokonce mi moje učitelka doporučovala, abych zkusila konzervatoř, já jsem ale cítila, že mě to táhne trochu jiným směrem. Pamatuji si, že vždy když jsem nevěděla, jak skladba pokračuje dál, tak jsem ji raději dozpívala. Už tenkrát mi paní učitelka řekla: ,,Ty budeš raději zpívat, viď?“ Jezdila jsem i na pár soutěží, ale byla jsem strašná trémistka. Lépe jsem se cítila na jevišti s mikrofonem.


Zpěv je u vás propojen s herectvím, kterému se věnujete také na brněnské JAMU. Pomáhá vám herectví na pódiu s kapelou? 

Odpověď: Určitě ano. Čerpám ze zkušeností, které jsem pochytila v divadle a zjistila jsem, že se to všechno propojuje a spousta faktorů je podobných . Člověk totiž musí vydat stoprocentní výkon na úkor tomu, jak se zrovna cítí nebo jakou má náladu. A další podobná věc je komunikace. V tomto případě je to komunikace, jak s diváky, tak s kapelou, je to pro mě strašně důležité, abychom na jevišti působili jako sehraná parta a aby z nás šla dobrá energie, která se pak přenáší na lidi. A ta zpětná vazba, ta energie od lidí, když zjistíte, že je to baví je strašně krásná, protože jedině tak poznáte, že to co děláte, má nějaký smysl.

Co je u vás momentálně aktuálního ve zpívání tak v herectví? 

Odpověď: Tímto novým akademickým rokem vstupuji do posledního ročníku na JAMU, takže mě  v prvé řadě zaměstná divadlo Na Orlí, kde odehrajeme několik absolventských představení. Taktéž hostuji v divadle Jiřího Myrona v Ostravě, kde ještě stále hrajeme krásné představení Jesus Christ Superstar a v Uherském Hradišti ve Slováckém divadle, kde taktéž hostuji. Takže co se týče herectví, tak mám práce dost. Se svojí kapelou skládáme teď nové písničky na nové album a chystáme ještě začátkem září natočit videoklipy k mým singlům, takže je toho zaplaťpánbůh dost, nudit se asi nebudu 🙂

Čemu se věnujete mimo svou profesi? 

Odpověď: Ráda sportuji, už od mala mně k tomu vedli rodiče, a kdyby tenkrát nevyšla konzervatoř, tak jsme měla v záloze sportovní gymnázium. Mám ráda atletiku, závodně jsem plavala. Nejvíce ale relaxuji při jízdě na koni. Chodím ráda čerpat energii do lesa.

Jaký máte názor na český showbusiness?

Odpověď: Myslím si, že každý v tomto malém rybníku se snaží dělat co nejvíce aby byl vidět, slyšet a aby měl co nejlepší uplatnění. Někdy mám pocit, že je u nás více muzikantů a herců než diváků, ale to je opravdu tím, že je velká konkurence a člověk se v tom oboru zajímá o své kolegy atd. Škoda, že se často v různých situacích upřednostní peníze nebo protekce, které hodně ovlivňují do jaké míry, kdo dostane svou šanci a kdo může být více vidět a slyšet. Je třeba si ale vyšlapat svou cestičku a vědět vnitřně, že to co dělám má nějaký smysl a to mě naplňuje. A tyto věci jsou dost individuální, takže jsem ráda, že mám kolem sebe ty správné lidi a kontakty.

Kde vás můžete slyšet na nejbližším koncertě?

Odpověď: Měla jsem teď koncert  18.8. na Slavnostech Tří Kápí v Třebíči, kde jsem vystoupila se svojí kapelou, další koncert mám v Ostravě 22.9. Více informací o dalších koncertech a aktualitách naleznete na mém Facebooku nebo webové stránce.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, EllaMusicOfficial
Fotogalerie:

foto: www.eliskamachacova.cz
foto: www.eliskamachacova.cz
foto: www.eliskamachacova.cz
foto: www.eliskamachacova.cz
foto: www.eliskamachacova.cz
foto: www.eliskamachacova.cz
foto: www.eliskamachacova.cz
foto: www.eliskamachacova.cz


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share