Žaneta Morštadt: Těší mě spolupráce se světoznámou návrhářkou Olgou Rusakovou.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Žaneta Morštadt: Těší mě spolupráce se světoznámou návrhářkou Olgou Rusakovou.

Žaneta Morštadt, modelka, produkční a ředitelka agentury Fashion Models, si pochvaluje spolupráci s módní guru, Olgou Rusakovou, která spolupracovala s předními návrháři i ruskými prezidenty. Olga Rusaková, pochází z Moskvy a nyní žije v Praze.

Na otázku jaká byla naše první letošní spolupráce Žaneta Morštadt odpovídá:

„Naše spolupráce proběhla na akci Top Model Of the Year 2016, kterou jsem letos produkovala ve Špindlerově Mlýně. Byla tam představena originální přehlídka modelů v její choreografii, která je výrazně odlišná a extravagantní. K prezentaci svých modelů využívá převážně ruské modelky, a já si proto považuji za čest s ní spolupracovat, nejen v pozici produkční, ale i v roli modelky“  říká Žaneta Morštadt.


Olga Rusakova má podle jejích slov velmi originální tvorbu, prezentující typické dlouhé malované šaty a další originální materiály vycházející z ruské historie. „Modelky na molech vypadají jako carevny s korunkami, výraznými šperky a originálními a propracovanými oděvními doplňky. Spolupráci s ní budu do budoucna určitě rozšiřovat, protože máme nejen velice přátelské vztahy, ale i skvělé reakce publika. Společné projekty realizujeme nejen na území České republiky, ale i v zahraničí“ chválí si Žaneta Morštadt.

Olga Rusakova je mimo jíné šéfredaktorkou a produkční módního časopisu Mercury’s, kde se prezentují známé a úspěšné tváře z celého světa, nyní nově i modelky agentury Fashion Models. 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Žaneta Morštadt. Foto: Petr Zapletal – Zlyart
Žaneta Morštadt. Foto: Petr Zapletal – Zlyart
Návrhářka Olga Rusaková. Foto: Daniel Šeiner
Návrhářka Olga Rusaková. Foto: Daniel Šeiner


 


Profilové foto: Žaneta Morštadt na přehlídce Olgy Rusakové. Foto: Daniel Šeiner

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share