Zamilovaná Eva Čerešňáková: můj život je plný změn

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Zamilovaná Eva Čerešňáková: můj život je plný změn

Česká vicemiss 2007 i spisovatelka Eva Čerešňáková přiznala, že již není sama, pracuje na své druhé knize i dokončuje stavbu školy v Bangladéši. 

“Jsem zamilovaná i spokojená, poslední rok mi přinesl mnoho změn. Přítele, nové výzvy, vstup do literárního světa i hodně pracovních povinností v zahraničí, učím se za pochodu a čím dál více se věnuji psaní. Loni jsem vydala biografickou motivační knihu o soutěžích krásy a cestě za snem a už pracuji na další knize, bude úplně jiná,” uvádí Čerešňáková, která píše pro radost a živí se hlavně jako moderátorka a manažerka. “Nikdy bych knihu nepsala kvůli výdělku. Je to o předání myšlenek, zkušeností nebo pobavení čtenářů. I tak mě ale těší, že je prodáno více jak tisíc výtisků a chodí mi mnoho pozitivních reakcí.”


V létě by Eva ráda vyrazila s přítelem k moři, ale současně by se chtěla po mnoha letech vrátit do Bangladéše, kde v rámci svého charitativního působení dokončuje stavbu základní školy. “V srpnu se bude otevírat základní škola v Bangladéši, na kterou se získaly peníze díky Benefičním večerům projektu 4U2, tak mám velikou radost a ráda bych u té příležitosti byla v Bangladéši osobně. Nová škola umožní každý rok více jak sto dětem šanci na základní vzdělání a tím i lepší život.” Čerešňáková by byla ráda, kdyby ji na cestě do země třetího světa doprovodil i její přítel. “Rád cestuje, stejně jako já, tak budu moc ráda, když mě i na takovou méně atraktivní destinaci doprovodí a školu fungování školy zahájíme společně.”

Vicemiss, jež si v letošním roce splnila jeden ze svých snů a běžela pražský půlmaraton či štafetu s dalšími misskami, považuje i běhání za novou součást svého života. “K běhání jsem se vrátila po několika letech, kdy mě limitovalo zdraví. Aktuálně mě čeká půlmaraton v Olomouci, který běžíme týmově s Leošem Marešem. Moc se těším, protože ta atmosféra je vždycky skvělá.” 

Eva Čerešňáková, která je po delší době opět zamilovaná, zatím významnější životní kroky neplánuje. “V létě oslavím třicáté narozeniny a nemám pocit, že by mi něco uteklo a musela jsem s něčím spěchat. Svatba ani děti nejsou zatím tématem dne a myslím, že určitě letos se na tom nic měnit nebude,” usmívá se vicemiss a dodává: “Až pocítíme, že je ten správný moment, tak změny přijdou. A sama si dokážu představit, že třeba za dva roky už budu mámou. Jsem rodinný typ a na takovou životní změnu se určitě těším.”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Eva Čerešňáková a Leoš Mareš
Eva Čerešňáková a Leoš Mareš


 Foto: archiv Eva Čerešňáková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share