Záhada návštěvy Iron Mana v Olomouci odhalena!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Záhada návštěvy Iron Mana v Olomouci odhalena!

Od minulého týdne se internetem šíří zpráva o Tonym Starkovi alias Iron Manovi, který historicky poprvé zavítal do Olomouce.

Možná i Vy jste měli to štěstí ho zahlédnout koutkem oka alespoň na jediný okamžik. Nikdo ale doposud nevěděl, ani sám primátor města Olomouce, proč se Iron Man tak z čista jasna objevil právě na Hané. Nyní pro vás máme šokující odhalení!

Nebudeme Vás již déle napínat. Iron man hledá na Hané svoji Wonder Girl neboli královnu krásy Olomouckého kraje! Ano, je to tak! Nový ročník Miss Olomouckého kraje 2017 je již pomalu za dveřmi! Bude to akce, kterou si nenechá ujít ani Tony Stark. O titul královny krásy Olomouckého kraje se mohou ucházet dívky, které jsou studentkami kterékoliv střední školy Olomouckého kraje. MissOK je unikátní soutěž, při které se představí šarm, dovednosti a talent nejen soutěžících dívek, ale také nadaných žáků partnerských škol, kteří se každoročně podílí na programu závěrečného galavečera, který proběhne v pátek 24. března 2017 v BEA centru Olomouc.Najděte společně s námi Wonder Girl Olomouckého kraje! Máte ve svém okolí Wonder Girl? Neváhejte využít nového systému přihlašování na www.hledasewondergirl.cz nebo na Instagramu k fotce připojte hashtag #hledasewondergirl Odborná porota následně vybere na castingu, který se bude konat v BEA centru 12. ledna 2017 od 8:00, dvanáct výjimečných dívek, ze kterých vzejde Wonder Girl – Miss OK pro rok 2017. 

„Do každého ročníku soutěže se snažíme vnést něco nového a neotřelého. Vždy se těšíme na nové tváře a talenty. Chtěli bychom dívkám vzkázat, ať se nebojí přihlásit, a přijdou nám ukázat, co v nich je,“ říká pořadatel soutěže Mgr. Roman Štěpánek ze společnosti RPSC ideas s.r.o.

Vítězkou minulého ročníku se stala Kateřina Kučerová z Gymnázia Šumperk, která soutěž velmi chválí a říká: „Vůbec se nebojte přihlásit do této soutěže, poznáte spoustu nových lidí a špičkových profesionálů.“

A co vítězka MissOK 2016 pociťovala při předání korunky a získání titulu MissOK? „Když vyhlašovali mé jméno, nemohla jsem tomu uvěřit, protože už předtím jsem získala korunku MissOK Face. Byla jsem moc šťastná, je to těžké popsat slovy. Rozhodně tuto soutěž všem doporučuji, stojí to za to. Nejde ani tak o výhru, ale jde hlavně o účast, protože nasbíráte mnoho cenných zážitků a zkušeností.“ říká Kateřina Kučerová. MissOK není jen významná kulturní událost, je to výjimečný zážitek, který si v březnu 2017 nemůžete nechat ujít.

Galavečer má téma SUPERHRDINOVÉ a budete se moci osobně setkat s Iron Manem a dalšími superhrdiny! Nebude chybět bohatý raut, skvělé pití a fantastická atmosféra. Budeme se těšit na viděnou!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, MISS OK

Fotogalerie:

Superhrdina Iron Man zavítal také na olomouckou radnici. Přijal ho samotný primátor
Superhrdina Iron Man zavítal také na olomouckou radnici. Přijal ho samotný primátor
Promenáda v plavkách, foto: Monika Czabeová
Promenáda v plavkách, foto: Monika Czabeová
Doprovodný program MissOK, foto: Monika Czabeová
Doprovodný program MissOK, foto: Monika Czabeová
Královny krásy Olomouckého kraje, foto: Monika Czabeová
Královny krásy Olomouckého kraje, foto: Monika Czabeová
Královny krásy, foto: Monika Czabeová
Královny krásy, foto: Monika Czabeová


Profilové foto: Iron Man si prošel olomoucké památky a hledal ve městě Wonder girl

Zdroj / foto: MissOK

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share