Z této série reklam puknete smíchy!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Z této série reklam puknete smíchy!

Zajímá Vás, co všechno jsou lidé schopní nahlásit jako pojistnou událost? Podívejte se na následující videa a nebudete se stačit divit. „Nechtěné těhotenství nebylo cílem mé dovolené, proto požaduji odškodnění za duševní trauma.“ – toto a  další vtipné příčiny, které se v reklamních spotech nacházejí, vycházejí opravdu z reálných hlášeních pojistných událostí.


Sérii spotů natočila pro pojišťovací služby režisérka Eva Toulová, která má na svém kontě celovečerní film Šťastná a připravovaný kinodokument Camino na kolečkách a celovečerní film Jak se moří revizoři. Sama si v jednom ze spotů zahrála velmi odvážou scénu, při které propíchne kamarádku oštěpem. 

Obsazení přijal například i známý ústecký zpěvák Petr Lüftner hrající taxikáře, se kterým se sešla režisérka už dříve při natáčení Petrova videoklipu „Já chci“ s Václavem Upírem Krejčím, Annou Kulovanou a Janou Doleželovou.

Ojedinělé spoty budí senzaci, ale především baví. Reálné hlášky pojistných událostí jsou doplněny o vtipné nuance reagující na aktuální události, například Kajínkova zeleného trikotu.  Na sérii reklam se můžete podívat zde:

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Facebook, ASTORIE a. s.Zdroj: Facebook, ASTORIE a. s.Zdroj: Facebook, ASTORIE a. s.Zdroj: Facebook, ASTORIE a. s.Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share