Z podnikatele úspěšným léčitelem s výsledky, u kterých zůstává rozum stát

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Z podnikatele úspěšným léčitelem s výsledky, u kterých zůstává rozum stát

V tomto rozhovoru Vám dnes představíme člověka, který se jednoho dne rozhodl žít na hranici dvou naprosto odlišných světů (“materiálního” / jako jednatel firmy a “duchovního” / jako praktikující léčitel). Tento bod zlomu v jeho životě nastal v době, kdy v sobě objevuje “dar”, jež by se dal bezesporu zařadit do těch, které se naprosto vymykají lidskému chápaní. Začíná se tak u svého podnikání věnovat alternativní medicíně, která ho (teoreticky) zajímala již od útlého dětství. Jeho výsledky jsou tak fascinující, že mu bez jediné placené reklamy denně volají noví a noví lidé na doporučení klientů, kteří ho již navštívili.  A jelikož se jedná o našeho kamaráda, domluvili jsme s ním krátký rozhovor, aby nám o tomto zajímavém tématu něco povykládal. 

Ahoj Dane, můžeš nám o sobě něco úvodem říci?

Jak si již zmínil, momentálně žiji tak trochu bipolárním životem, který se možná zdá být lehce schizofrenním, ale na druhou stranu je to naprosto ideální stav. Drží Tě to v jakési rovnováze a nepropadneš tak jedné či druhé straně. Každý extrém je špatně. Nestane se tak z mé osoby domorodec pobíhající po lese (odstrčený na okraji společnosti), ani povrchní egoistický mamonář. 

Celou tuto cestu nastartovala situace před více než třemi lety, kdy jsem podnikal v odvětví gastro a dostal jsem se do stádia, kdy jsem dny nežil, ale vyloženě přežíval. Byl jsem naštvaný na každý obláček na obloze, protože to ovlivňovalo mé denní tržby. Každodenní tlak povinností vydělat na vysoké provozní náklady všech provozoven. Volný čas jsem vlastně neměl, jelikož jsem v něm nonstop přemýšlel, co udělat jinak, aby vše fungovalo dle mých představ. To samozřejmě táhlo ke dnu mne i můj soukromý život.

Až to jednoho dne ve mě přeteklo a já se rozhodl udělat radikální změnu.

Rozhodl jsem se opustit slepou ulici a začít se aktivně věnovat tomu, kam mne srdce táhlo od mého dětství.

Následně se vše začalo velice rychle měnit (jak v pracovním, tak i soukromém životě). Jakoby vše co mělo zůstat, zůstalo a  to co tam nemělo být, odešlo. 

Portrait
foto: Jakub Šnábl

Co na to říká tvé okolí (rodina, přátelé, známí)? Mají Tě za podivína, nebo věří všemu co se kolem Tebe děje?

Tak u rodiny je to myslím jasné, ale u přátel a známých to samozřejmě byla dlouhá cesta, kdy jsem musel dokazovat v praxi, že to co dělám se opravdu děje a není to jen můj zkreslený pohled na věc nebo subjektivní reference klienta, který je čirou náhodou stejně pomatený jako já 😀

Postupně jsem všem dokazoval, že umím něco, co není úplně obvyklé a že se opravdu děje něco mezi Nebem a  Zemí. Jak jinak si vysvětlit situaci, kdy přijde nemocný člověk a druhý den Ti volá, co jsem to s ním udělal, že je naprosto zdravý. Chodí ke mě dokonce i samotní doktoři a to je pak pro mne největší satisfakce. Nyní už mám za sebou stovky odléčených hodin s velice pozitivními výsledky a tak již nemusím nic obhajovat, protože reference konkrétních lidí mluví za vše. 

Co Tě na léčení nejvíc naplňuje a jaký je tvůj momentálně nejlepší výsledek?

To se těžko hodnotí. Vždy jsem šťastný, když člověku pomohu od akutního problému a to je jediný cíl, se kterým to dělám. Pro někoho může být zázrak, že jsem mu pomohl během jednoho dne od angíny, někdo to bere jako normální věc. Takže osobní radost mám určitě více u případů, kdy to dotyčný nečekal a je z toho lidově řečeno paf 🙂

Samozřejmě pak největší výsledky jsou v případech, kde si medicína již nevěděla rady.. Což jsou různé druhy onemocnění, které se nám povedly odstranit a teď nejaktuálněji mohu uvést na příkladu, kdy pár nemohl 5 let otěhotnět, už neexistovalo nic co by nevyzkoušeli. Cíleně jsme provedli terapii na tuto problematiku a dnes čekají děťátko. Řadu referencí můžeš najít třeba na facebook stránkách, které jsem založil kvůli autentičnosti těchto zpětných vazeb, aby zde tyto zážitky psali sami klienti. (Facebook: Reiki-Dan.cz – Léčitel)

Neprodávám žádné kapičky, mastičky.. Lečím energií, kterou předávám klientovi bezkontaktně nebo lehkým přiložením rukou na přesně daná místa. Nemačkám žádné akupresurní body apod. O to je to víc celé fascinující, jak mohu takto člověku pomoci a o tom, co kolikrát lidé u samotné procedury prožívají, ani nemluvě 🙂 

Hodně se mi změnil pohled na svět kolem.. Snažím se žít v klidu bez stresu, nenechat se rozhodit vnějšími vlivy a dbám na to, abych byl za každé situace dobrým člověkem. Protože pokud to děláme právě naopak, ubližujeme hlavně sami sobě. Nashromážděný stres v těle je jen začátkem řetězcem, který nemusí končit dvakrát růžově. Již dnes se otevřeně hovoří o tom, že nemoci jsou z hodně velké části psychosomatického původu. 

foto: archiv Daniel Šnábl - certifikáty
foto: archiv Daniel Šnábl – certifikáty

Co by si tedy všem doporučil, aby se jim na tomto světě lépe žilo?

Žijeme v ne moc hezké době. Všichni se honí za čísly, zisky, materiálnem. Mezilidské vztahy se dostaly na druhou kolej. Je to smutné se koukat na to kolem sebe.

Teď je pro mne velká změna v tom, že tito lidé chodí za mnou a chtějí pomoc. Takže to mám jak se říká z první ruky.

Doporučil bych jim, aby se všichni na okamžik zastavili a zamysleli nad tím, jak žijí své životy a jestli je žijí podle svých představ. Jestli je žijí nebo jen přežívají! Velikým problém dnešní doby je to, že lidé nežijí v přítomnosti, ale v minulosti / budoucnosti a přitom jim život utíká mezi prsty.

Člověk by se měl umět radovat z maličkostí a uvědomit si, že i deštivý den může být krásný. 

Web: www.reiki-dan.cz

Facebook: Reiki-Dan.cz – Léčitel

Email: info@reiki-dan.cz

Profilové foto: Jakub Šnábl

Redakce Bulvar24.cz

Share