Vyznání Davida Krause jeho lásce, tenistce Barboře Strýcové

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Vyznání Davida Krause jeho lásce, tenistce Barboře Strýcové

David Kraus napsal a nazpíval titulní píseň k očekávané filmové komedii Jak se zbavit nevěsty, která jde do kin již 28. dubna. 

Píseň Nádherná je milostným vyznáním a hned se tak nabízí otázka, zda nejde o vyznání jeho lásce, tenistce Barboře Strýcové. “Při skládání jsem měl před sebou tu svojí nejnádhernější,” přiznal David Kraus.


Barbora patří mezi naše nejlepší tenistky,  o víkendu bude bojovat s  fedcupovým týmem ve Švýcarsku o postup do finále. Bára patří mezi tenisové kočky a vědom si je toho i Kraus. “Máš to , co schází kráskám umělým, jsi vážně třída,” zazní v titulní písni komedie Jak se zbavit nevěsty a vyznání lásky pokračuje i dál v refrénu. “Bože ty jsi vážně nádherná,” zpívá Kraus.

Očekávaná komedie jde do kin 28. dubna, Videoklip k singlu Nádherná s ukázkami z filmu můžete v premiéře vidět již nyní. V hlavní roli klipu není nikdo jiný než hvězda filmu Lenka Vlasáková.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, BontonfilmCZ

Foto: video screen

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share