Výstava fotografa Josefa Marka na zámku v Ostravě-Porubě

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Výstava fotografa Josefa Marka na zámku v Ostravě-Porubě

Od pátku 30. října 2015 se na zámku v Ostravě-Porubě uskuteční výstava fotografií, kterou pořádá fotograf Josef Marek ve spolupráci s maskérkou Beatou Fričovou.

Tématem výstavy je „Horor, neboli tenká linie mezi životem a smrtí“, což velmi úzce souvisí s nadcházejícím obdobím Halloweenu.

„Pro společné téma fotografií, které bude veřejnost moct vidět, jsem se rozhodl z jednoho prostého důvodu. Chtěl jsem se odchýlit od standardu, vybočit ze stereotypu. Hezké věci a krásné modelky fotí spousta lidí,“ vysvětluje fotograf Josef Marek. Kdo by tedy očekával klasickou výstavu plnou všeho krásného, je na velkém omylu. Připravte se na šokující podívanou plnou krve a napětí. Nic pro slabé povahy.

Součástí výstavy je zahajovací vernisáž, která proběhne v pátek 30. října od 17 hodin. Během vernisáže se mohou návštěvníci setkat s živými modely zombie z dílny maskérky Beaty Fričové, případně si popovídat přímo s fotografem.Samotná výstava potrvá do pátku 6. listopadu. Každý den ji můžete navštívit od 17 do 21 hodin. Vstupné je dobrovolné.


Josef Marek se fotografování věnuje už sedm let, a to převážně ve svém volném čase. V roce 2013 se zúčastnil fotografické soutěže „Lumiere peinture“, kde v kategorii příroda a svět kolem nás obsadil dvakrát 1. místo. Rok na to vyhrál hlavní cenu IPA a 1. místo v téže soutěži v kategorii příroda.

Beata Fričová začala o povolání maskérky přemýšlet až v době, kdy se několikrát úspěšně účastnila líčení v souvislosti s Halloweenem. Své zkušenosti postupem času stále prohlubovala. Rozhodla se stát profesionálem a vystudovala školu Make – Up Institute Prague.

Fotogalerie:

foto: Josef Marek, Sebevražda
foto: Josef Marek, Sebevražda
foto: Josef Marek, Viky v dešti
foto: Josef Marek, Viky v dešti
foto: Josef Marek, Zombie v chodbě
foto: Josef Marek, Zombie v chodbě

Profilové foto: Josef Marek autoportrét – FOTO: Júlia Šťotová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share