Vuittonka je víc než kabelka!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Vuittonka je víc než kabelka!

Luxusní, drahá, nádherná a stylová. To jsou slova, která nejlépe vystihují chrtí závodnici se vznešeným jménem Queen Vuitton. Má jedinečné schopnosti na závodním okruhu. Má charisma, které ocení úplně každý. A má dokonce i svůj vlastní fan club.

Queen Vuitton se narodila v Sydney se čtyřmi dalšími štěňaty s genetickou predispozicí šampionů. Nyní je to pětiletá fenka, která za svůj život leccos prožila a zdaleka není na konci své slávy. Je známá svým unikátním stylem závodění. Ostatní chrti běhají po vnitřní straně dostihového okruhu, ale Vuittonka se závodním číslem 8 na závodní dečce růžové barvy, tradičně startuje a běhá po vnější straně. Naběhá se tedy o něco víc, ale umí využít klopení zatáček, které ji při běhu směrem dolů zrychlí a ona předběhne všechny ostatní závodníky peletonu. „Pro greyhoundy je největší odměnou to, že jim start na dráze umožníte. A já to mé Vuittonce umožňovat chci tak dlouho, dokud to bude chtít a její zdravotní stav dovolí. Zdá se mi, že je geneticky disponovaná k zdravé dlouhověkosti. Takže se máme spolu ještě na co těšit“, vyjádřila se majitelka Vuittonky Jarmila Grondolová.


Kromě chrtích tréninků, závodů a skvělé kondice si Vuittonka potrpí také na moderní image. Vidět ji můžeme v závodní dečce růžové barvy, s růžovými bandážkami kolem paspárků, s růžovými přívěsky na obojku se zlatě vyšitým jménem Vuitton. Aby prezentovala svůj půvab ještě o trochu víc, nechává si lakovat drápky taktéž v růžové barvě a lahvička růžového laku je trvalou součástí propriet na stolečku v chrtím SPA na chrtím závodišti Greyhound Park Motol, pro případnou korekci, třeba po závodě. Za jejím krásně svalnatým tělem se ohlídne každý chrt i člověk. Má totiž figuru, kterou může kdekdo jen tiše závidět. Není divu, že má tato psí krasavice svůj vlastní fan club. Vznikl spontánně, a fanoušky poznáte podle bílého trička s fotkou nádherné Vuittonky a růžovým nápisem Queen Vuitton.

Někdo by mohl namítat, že je to pouze pes, který okolnímu světu vůbec nerozumí. Majitelka Jarmila Grondolová Vuittonce nepřikazuje nějakými povely, ale mluví s ní, jako by byla člověk: „Domlouvám jim jako dětem, slovy, jak mě to právě napadne, a chrti mi moc dobře rozumí. Ráno říkám: Dobré ránko, holky a kluci – vstáváme. Jdeme dělat „šušu“ a „kaku“ a oba chrti se sami odeberou k příslušným dveřím a vyjdou ven do zahrady“. Vuittonka jí tedy ne jenom dobře rozumí, ale je si moc dobře vědoma i své slávy a dává ji patřičně najevo. Hrdě si vykračuje po boku své majitelky a všude kam přijde, postává v líbivých pózách, kdyby zde náhodou číhal paparazzi, protože na všech fotkách musí vypadat vždy skvěle. „Vuittonka je trochu koketa – to už se všeobecně ví. Když si ji déle nevšímáte, přijde a přejede svým čumáčkem vaši ruku, tak rychle a tak jemně, že ani nevíte, zda-li vás lízla, nebo si to jen myslíte a natočí svá záda, či spíš krásný zadeček k pohlazení. Vuittonka je téměř stále rozesmátá a veselá. Všimněte si jejího rošťáckého úsměvu na fotografiích, či spikleneckého mrkání jedním očkem“, popisuje chování Vuittonky majitelka Jarmila Grondolová. Už byla pozvána i do televize, kde se předvedla v plné parádě a moderátoři skoro přišli o svůj hlas úžasem z její přítomnosti.

Jarmila Grondolová říká: „Vuittonka by byla jistě skvělá a pečující matka, lze to poznat podle toho, jak se například stará o své bratříčky. Když leží všech pět sourozenců (Louis, Vuitton, Gucci, Dolce a Gabbana) pohromadě, Vuittonka je všechny obejde, očistí jim ouška, čumáček a pak si teprve spokojeně lehne. Přesto ale nechci, aby Vuittonka měla štěňátka. Chtěla bych si je pak všechna nechat, a to při mém pracovním vytížení nejde“, smutně dodala.

Vuittonka by tedy byla bezesporu skvělou matkou, ale v současné době je především špičkovou závodnicí, která každoročně sbírá ocenění za své úspěchy. První dosažené vítězství má každý chrt možnost potvrdit následující rok a dostane za něj vyšší ocenění. Pokud potvrdí i další rok, opět bude oceněn ještě vyšším stupněm. Do nedávna byly tyto stupně celkem tři, ale díky Vuittonce byl vytvořen nový titul Zlatý chrt – Par Excellance za 4. vítězství v řadě.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

Zlatý chrt Vuitton Greyhound Park Motol Praha
Zlatý chrt Vuitton Greyhound Park Motol Praha
sourozenci Louis & Vuitton
sourozenci Louis & Vuitton
 Queen Vuitton
Queen Vuitton
Queen Vuitton
Queen Vuitton
Queen Vuitton
Queen Vuitton
Queen Vuitton - PAR EXCELENCE
Queen Vuitton – PAR EXCELENCE
Vuitton se Simonou Krainovou a dětmi
Vuitton se Simonou Krainovou a dětmi
Zlaty Chrt Par Excellence Queen Vuitton Greyhound Park Motol Praha dostihy chrtu
Zlaty Chrt Par Excellence Queen Vuitton Greyhound Park Motol Praha dostihy chrtu
Queen Vuitton
Queen Vuitton

Foto: archiv Jarmily Grondolové

Profilové foto: Queen Vuitton

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share