“Všechno nebo nic”… tímto heslem se řídí sexy maminka Monika Mičulková!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

“Všechno nebo nic”… tímto heslem se řídí sexy maminka Monika Mičulková!

Monika Mičulková (33) žije ve Frýdku Místku, má sedmiletou dcerku Sofii, pracuje v cizině a má vlastní eshop s oblečením.

Monika není profesionální modelkou, i když by mnoho současných modelek strčila do kapsy 🙂 Modelingu se věnuje příležitostně a poprvé s ním začala již ve 12 letech. “K focení jsem se dostala tak, že mě začali fotografové sami oslovovat. Co mě na focení nejvíce baví? Vždycky se těším na výsledek, jak se fotky povedly. Za úspěch ve focení beru třeba to, že s každou novou fotkou, přijdou další nové nabídky na focení”… prozrazuje Monika.


Jak vnímáš tetování na modelkách? “Já sama mám několik tetování a ještě určitě nejsem s tetováním u konce 😀 😀 Mám tetování na zádech a obě ruce. Na rukou mám svoje životní motta. Jedno takové hlavní, kterým se opravdu řídím je” VŠECHNO NEBO NIC !” Já sama nedělám nic na půl a nikdo nežije svůj život na půl”… odpovídá Monika na otázku o tetování.

Co děláš přes zimu?… “Zimní období nemám moc ráda, jen hory a to kvůli lyžování. Jinak ne. Miluji jaro ! Ve volném čase se věnuji hlavně své dceři a eshopu. A chystám se do školy zdokonalit angličtinu.

Co kluci? V mém věku spíš pánové 😀 😀 Nechci, jsem sama s malou. Jsem po rozvodu a chci si momentálně užít svobodu. Do budoucna nevím, neplánuji. Myslím, že nám s malou nic nechybí a s bývalým manželem vycházíme dobře, tak že je vše ok.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Jiří Matýsek
foto: Jiří Matýsek
foto: Jiří Matýsek
foto: Jiří Matýsek
foto: Jiří Matýsek
foto: Jiří Matýsek
foto: kafoto.cz
foto: kafoto.cz
foto: archiv Monika Mičulková
foto: archiv Monika Mičulková


 


Profilové foto: Jiří Matýsek

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share