Volnost a svoboda, to je to, co se mi na mé práci líbí. Říká krásná mladá markeťačka Veronika Miklová.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Volnost a svoboda, to je to, co se mi na mé práci líbí. Říká krásná mladá markeťačka Veronika Miklová.

foto: Tomáš Raška

Může se pyšnit titulem Ing, žije v Luhačovicích a již 5 let podniká v online marketingu. Přinášíme vám rozhovor s nejen krásnou, ale také šikovnou markeťačkou Veronikou Miklovou (31). Co nám o sobě Veronika vše prozradila?

Proč zrovna marketing? Co tě na něm baví?

Marketing mě bavil už při studiu na vysoké škole, ostatně také tématem mých prací, bakalářské i diplomové, byla marketingová komunikace. Vzhledem k tomu, že pracuji jako OSVČ, tak mám více volného času a sama si určuji, kdy a pro koho budu pracovat. Volnost a svoboda, to je to, co se mi na mé práci líbí. Velkou předností online marketingu je snadná měřitelnost výsledků kampaní. Stále je co zlepšovat a posouvat dále. Spoustě klientům, firmám i e-shopům, přinesou online kampaně navýšení obratu, více nových klientů a více objednávek a i to je pro mne rovněž velkou motivací.

Čím jsi chtěla být, jako malá holčička?

Jako malá jsem chtěla být právničkou. Ale nakonec zvítězil online marketing. 🙂

Jak by se měla taková markeťačka správně oblékat?

Neexistuje žádný návod, jak by se měla markeťačka správně oblékat. Někde jsem četla, že se pro tuto pozici hodí kreativnější outfit, více barev a extravagance. Při jednání s klienty volím ale spíše elegantní outfit, například business šaty.

Tvůj oblíbený outfit?

Záleží na dané příležitosti. Do společnosti šaty, nejčastěji volím černé, s délkou lehce nad kolena. Do kina, na kávu nebo na večeři s přáteli volím outfit dle nálady a počasí, šaty nebo kalhoty.

Jak se udržuješ fit a krásná?

Sportuji, nejraději běhám a občas si zacvičím doma nebo zajdu do fitka. Ráda zdravě jím. Vzhledem k tomu, že mám alergii na lepek a na laktózu, snažím se vyhýbat některým potravinám. Už řadu let nejím maso, kromě ryb a mořských plodů, ale to pouze z důvodu, že mi nechutná. Možná i díky tomu vypadám v 31 letech na 20, jak mi většina lidí tipuje :)) Ale samozřejmě na tom mohou mít podíl také geny, rodiče vypadají ve svém věku mladě. Nenavštěvuji žádné kosmetické procedury, pečuji o sebe sama, vybírám si přírodní kosmetiku, teď jsem si oblíbila značku Tian-De. Kromě toho zásobuji tělo také přírodními vitamíny, nyní značky Venira (pro krásné vlasy, nehty, pleť).

Kde jsi letos byla na dovolené a jak se ti tam líbilo?

Letos jsem byla již na 3 dovolených, v Barceloně, v Řecku, na ostrově Zakynthos a v Chorvatsku, na ostrově Pag. Každé místo má své kouzlo. Barcelona mě překvapila čistotou, upraveným městem, krásným mořem a spoustou zajímavých míst, od slavných stadionů, až po katedrály, parky, fontány. Na můj vkus chybí městu ale více zeleně. A tu já prostě k životu potřebuji. V Řecku, na ostrově Zakynthos, mě překvapilo opět krásné moře s pozvolným vstupem, lidé byli moc milí, hotel krásný s výbornou středomořskou kuchyní. Příroda, obzvláště úchvatné skalní jeskyně, zátoky a slavná pláž Navagio, byly pro mne rovněž velkým zážitkem. V Chorvatsku, na ostrově Pag, se mi líbilo z letošních cest nejméně, ale i z této dovolené si odnáším spoustu krásných zážitků, například z výletů s přáteli kolem ostrova.

Kde se vidíš za 5 – 10 let?

S vlastní rodinou v domě, blízko přírody, dál budu podnikat, možná budu mít e-shop nebo další podnikání, ale určitě bych se chtěla i nadále věnovat online marketingu, který mne baví a také sportovat a cestovat.

Tvé životní motto?

Nemám žádné životní motto, snažím se neustále posouvat dále, jak v pracovním, tak v osobním životě, být lepší a lepší a dělat radost lidem ve svém okolí.

Co na sebe prozradíš?

Jsem upřímná, cílevědomá, zodpovědná, přátelská, mám ráda férovost, dobré jídlo, optimismus a nadhled.

Fotogalerie:

foto: archiv Veronika Miklová
foto: archiv Veronika Miklová
foto: Tomáš Raška
foto: Tomáš Raška
foto: Tomáš Raška
foto: Tomáš Raška

Redakce Bulvar24.cz

Share