Vlasta Horváth  představuje nový videoklip k singlu „Stále nevěřím“

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Vlasta Horváth představuje nový videoklip k singlu „Stále nevěřím“

Zpěvák a hudebník Vlasta Horváth přichází s novým singlem, ke kterému natočil videoklip. Tento song věnoval svému zesnulému bratrovi Martinovi, se kterým si byli velice blízcí. Když ukončil profesionální dráhu fotbalisty, zakotvil ve Vlastově kapele na postu bubeníka. Jak sám Vlasta říká, „byli jsme spřízněné duše“.


Nový singl je zároveň předzvěstí nového CD, jehož vydání je naplánováno na začátek října tohoto roku. „Původně jsem chtěl vzdát hold svému milovanému bratrovi jen tímto jedním songem, ale stále ke mně přicházela shůry nová slova a melodie. V tu chvíli mi došlo, že nezůstanu u jedné písně, ale že natočím v tomto duchu celé album.“

Zpěvák si dal tentokrát na singlu “Stále nevěřím” opravdu záležet a přizval ke spolupráci známého britského hudebního producenta Grega Havera (produkoval např. Manic Street Preachers apod.), ale také tuzemského hudebníka a producenta Lukáše Pavlíka, který se s Vlastou na produkci též podílel. Jako ve většině případů si hudbu a text obstaral zpěvák sám. Píseň je velice emotivní. Po hudební stránce velmi propracovaná, na jedné straně skrývá spoustu citu a na druhé je plná energie.

Nutno říct, že text písně chytil za srdce všechny jeho fanoušky. Krátce po premiéře videoklipu měla písnička neuvěřitelných 350 sdílení na sociálních sítích a tisíce zhlédnutí. A Vlasta slibuje, že stejně kvalitní budou všechny písně z alba, které věnuje právě svému bratrovi Martinovi. Na další videoklip se fanoušci mohou těšit již v září.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, VlastaHorvathMusic
Fotogalerie:

Foto: All4Bands
Foto: All4Bands
Foto: All4Bands
Foto: All4Bands
Foto: All4Bands
Foto: All4Bands
Foto: All4Bands
Foto: All4Bands
Foto: All4Bands
Foto: All4Bands

 

Foto: All4Bands

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share