Vítězka soutěže Nej sestřička roku si zahraje ve známém primáckém seriálu!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Vítězka soutěže Nej sestřička roku si zahraje ve známém primáckém seriálu!

Vyhrát prestižní soutěž o nejlepší zdravotní sestřičku a ještě mít možnost zahrát si ve známém seriálu, to se jen tak někomu nepodaří. Poštěstilo se to však Kateřině Křenkové z Ústřední nemocnice Praha. vyhrála anketu Batist Nej sestřička 2019.

Závěrečnou tečkou za uplynulým ročníkem byl křest kalendáře na rok 2020, kde se finalistky soutěže, tedy zdravotní sestřičky, nechaly zvěčnit s hvězdami primáckého Modrého kódu. Vítězka si dokonce v seriálu zahraje.

V atraktivním prostředí seriálového ateliéru se sešli protagonisté tohoto oblíbeného pořadu, kdy symbolickým přípitkem kalendář poslali do světa.

„Kalendář jsem viděla už na finále Nej sestřičky v Náchodě. Na těch fotkách je vidět, že se sestřičky cítily ve zdravotnických ateliérech jako doma, jsou uvolněné a celý kalendář vyznívá hodně pozitivně. Mně se líbí. V Modrém kódu hraji sestřičku třetí sezónu a za ty roky mě lidé na ulici už poznávají, a to nemám hlavní roli. Je vidět, že diváci seriál sledují poctivě,“ uvedla herečka Bára Fišerová, která měla možnost se vzniku fotografií podílet.

Další stálicí mezi seriálovými hrdiny Modrého kódu je herečka Sabina Laurinová. Její šéfka urgentu, sestra Mery, je ústřední postavou, která dějově propojuje ostatní postavy a jejich příběhy.

„V Modrém kódu hraji úplně od začátku natáčení, jsem tady jedna ze služebně nejstarších pracujících lidí,“ usmívala se Sabina Laurinová. „Kalendář Nej sestřičky jsem dneska viděla premiérově. Je na rok 2020, tak profesionálním sestřičkám přeji rok plný pevných nervů, radosti, energie, empatie i toho, aby nedošlo k žádnému vyhoření. A nám hercům v Modrém kódu popřeji úplně to samé, protože v obou případech se jedná o profesi, kde musí člověk vydávat hodně energie. Popřejme si také hezké příběhy, které bychom diváků předávali a dělali jim radost,“ podotkla.

Urgentu nemocnice Rubava pevnou rukou šéfuje primář Jiří Bojan, kterého třetím rokem hraje herec Jiří Štěpnička. Přiznal, že kalendář ještě neměl možnost prolistovat, ale hned po křtu se do toho pustí. „Já mám sestřičky doma a syn je lékař, takže prostředí zdravotnictví je mi blízké. Přesto se jim, i když jsem primář urgentu, opravdu netroufám radit. My tady v Modrém kódu máme možnost lékařské konzultace, protože si nemohu dovolit, abych něco vytvářel bez znalostí. Také je zajímavá práce maskérů. I dokonce mně, když se občas podívám na seriál v televizi, se zvedá žaludek. Dokonalá maskérská práce.”

Nováčkem mezi protagonisty Modrého kódu je herečka Patricie Pagáčová, ještě nedávno Solaříková. Na obrazovce ji sice diváci uvidí až v lednu, ale už nyní natáčí příběh své postavy. Co si Patricie v Modrém kódu zahraje? „Co budu, hrát se ještě neřeklo, úspěšně to držíme pod pokličkou.  Uvidíme, já bych nechala diváky ještě chvíli v napětí. Můj nástup do Modrého kódu jsem hodně konzultovala s manželem. Je takový můj vrchní poradce a účinkování mi posvětil,“ smála se mladá paní Pagáčová. Kalendář Batist Nej sestřičky si herečka pečlivě prohlédla a byla nadšená. „Je super, že se tam propaguje práce sestřiček, protože jejich zaměstnání je hodně nedoceněné. Mne hodně zlobí, že třeba fotbalisti berou dalekou víc peněz než lidé, bez nichž se neobejdeme. Moje sestra je doktorka a díky ní vím, jak musí tvrdě makat.“

Kalendář Batist Nej sestřičky pro rok 2020 si herci Modrého kódu mohli odnést také domů. A na oplátku, vítězná sestřička soutěže Kateřina Křenková z Ústřední nemocnice Praha vymění svoje pracoviště za atraktivní prostředí urgentu rubavské nemocnice a zahraje si v seriálu Modrý kód.

Obchodní ředitel společnosti Batist Medical Pavel Doubrava pokřtil kalendář spolu s hvězdami TV Prima. „Přeji si, aby byl ve všech nemocnicích, dělal radost pacientům i personálu. Letošní kalendář je velmi povedený, a to díky seriálu Modrý kód, kde si zahraje i vítězka Batist Nej sestřičky“ dodal Pavel Doubrava.

Spokojený je i ředitel soutěže David Novotný. „Pomalu se může začít chystat další ročník, letošní ročník hodnotím jako skvělý a těším se na další práci se zdravotními sestřičkami“ uzavřel letošní ročník David Novotný.

Fotogalerie:

Herečky Bára Fišerová a Sabina Laurinová s ředitelem soutěže Davidem Novotným
Herečky Bára Fišerová a Sabina Laurinová s ředitelem soutěže Davidem Novotným
Jiří Štěpnička a Sabina Laurinová - herci ze seriálu Modrý kód
Jiří Štěpnička a Sabina Laurinová – herci ze seriálu Modrý kód
Obchodní ředitel společnosti Batist Medical Pavel Doubrava a herečka Sandra Nováková
Obchodní ředitel společnosti Batist Medical Pavel Doubrava a herečka Sandra Nováková

Redakce: Bulvar24:cz

Foto: Batist Nej sestřička

 

Share