Vítězka Miss Léta 2016 Tereza Bohuslavová odlétá do Kazachstánu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Vítězka Miss Léta 2016 Tereza Bohuslavová odlétá do Kazachstánu

Od vítězství v soutěži Miss Léta se Tereza aktivně věnuje modelingu. Od té doby dosáhla mnoho dalších úspěchů. Účastnila se například Czech Fashion Weeku, kde měla možnost předvádět pro světové módní návrháře, jako je například Osmany Laffita.


Nyní ji práce zavedla i do zahraničí. V úterý 25. 9. 2018 odletěla do Astany v Kazachstánu, kam byla vybrána jako modelka na módní přehlídku českých šperků v rámci stoletého výročí založení Československa. „Byly vybrány pouze čtyři české modelky a pro mě to byla nesmírná čest, že jsem mohla odletět. Astana je nádherné luxusní město a po přehlídce budeme mít čas projít si město.“ Uvedla Tereza Bohuslavová, vítězka Miss Léta 2016 a zároveň 1. vicemiss České republiky 2018.

To není ale vše, Tereza již v úterý 2. října odlétá na další světovou módní přehlídku a tentokrát do ruského Jekatěrinburgu, kde opět bude předvádět jako modelka.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Tereza Bohuslavová
foto: archiv Tereza Bohuslavová
foto: Jiří Hájek
foto: Jiří Hájek
foto: Jiří Šubrt
foto: Jiří Šubrt

Zdroj: Instagram

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share