Vindy Krejčí si i přes svých 162 centimetrů plní svůj modelingový sen!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Vindy Krejčí si i přes svých 162 centimetrů plní svůj modelingový sen!

Šest náctiletá studentka Obchodní akademie Veronika Krejčí, známá pod pseudonymem Vindy si i přes svých 162 centimetrů plní svůj modelingový sen! Během jednoho roku se úspěšně podílela na vytvoření několika reklamních kampaní a projektů. To však není důvodem k otálení, a Vindy si svou laťku posouvá stále výš!

MODEL -  VINDY KREJČÍ, PHOTO - KAREL FRYDRYCH
MODEL – VINDY KREJČÍ, PHOTO – KAREL FRYDRYCH

1) “Vindy” – to je neobvyklé jméno, jak vzniklo a proč právě to?

Odpověď: Začalo to někdy v šesté třídě, kdy jsem o sobě začala více přemýšlet. Říkala jsem si, že stejnojmenných slečen je jen v České republice snad sto, a já prostě nechtěla být jedna ze sta. A jak vzniklo? Vlastně úplně prostě. V jedné hodině angličtiny – kdy jsem samozřejmě dávala pozor –
jsem narazila na anglické slovíčko Windy, což znamená větrno, a trošku si s ním pohrála. S původním významem to nemá co do činění, šlo jen o estetiku. 🙂

2) Měříš pouze 162 cm, jak sis i přes svou výšku vydobyla úspěch ve světě vysokých modelek?

Odpověď:  Řekla bych, že díky nějaké zázračné kombinaci štěstí, náhody, ale hlavně snahy. Všechno to začalo mou první přehlídkou. Modelingová a produkční agentura fa fashionable, které jsem nesmírně vděčná za podporu, tehdy hledala modelku a já byla ve správnou chvíli na správném místě, jak se říká. Tohle bylo štěstí. Tehdy jsem nebyla tolik průbojná, bála jsem se oslovit fotografy a i když jsem věděla, že mi samo do klína nic nespadne, raději jsem čekala, až se stane zázrak.

3) Co Tě tedy změnilo a přimělo jednat?

Odpověď:  To, že jsem poznala správné lidi. Ne proto, že by mi vše strčili pod nos, ba naopak. Jednou před přehlídkou, když jsme měli chvíli volna, nám pan Šmehlík, ředitel fa fashionable, začal vyprávět, jak budoval svou kariéru on. Vyprávěl nám vtipné historky, a já tehdy byla ohromená. Neobdivovala jsem jej proto, co má, ale proto, čeho se nebál, lépe řečeno bál, ale postavil se tomu. Byla to možná věta “Všechno je to o Vás. Oslovíte 100 lidí, 10 z toho se Vám ozvou, ale jen 1 Vám pomůže“, která mě donutila začít si plnit sen a odhodlat se.

MODEL-VINDY KREJČÍ, PHOTO-LUKÁŠ KABOŇ
MODEL-VINDY KREJČÍ, PHOTO-LUKÁŠ KABOŇ

4) Jak to máš s prací? Máš jí dost?

Odpověď:  Co se práce týče, pak ano, musím říct, že se nezastavím, ale takto mi to vyhovuje. Je to pořád především můj koníček. 🙂 Musím se pořád zlepšovat, takže musím trénovat (směje se). V momentální době mám rozjetou spolupráci s novými tvářemi a kreativci. Těším se jako malá! 🙂

5) Jaký je Tvůj největší úspěch ve světě modelingu?

Odpověď:  Za svůj největší úspěch považuji natáčení reklamního spotu pro Parfums.cz, ale jsou i další projekty, na které jsem pyšná! Nedávno jsem například fotila pro Stoklasu, takže mě můžete vidět ve výlohách.

6) Co je Tvou velkou výhodou? Je pravda, že Tvé kořeny nejsou úplně české?

Odpověď:  Ano, je to pravda. Můj tatínek je Vietnamec a maminka Češka. Hodně lidí se mě ptá, jak to doma mám, a jestli se mi někdy děti nasmály, na to vždy odpovídám, že nesmály, a i kdyby, jsem pyšná na to, co jsem. 🙂

Zdroj: Youtube, David Mitáš

7) Jak zvládáš skloubit školu s focením?

Odpověď: Snažím se, jak to jde, zatím nepotřebuji doučování, takže zvládám! 😀 Snažím se kvůli tomu nevynechávat školu, a uspořádat si svůj čas. Hodně mi pomáhají také rodiče, kteří mi jdou hodně vstříc! Za což jim vděčím.

8) Můžeme Tvou práci někde najít?

Odpověď: Jasně! Najdete mě na webu www.vindykrejci.cz, kde je odkaz také na mou oficiální facebookovou stránku.

MODEL-VINDY KREJČÍ, PHOTO&MUA-MICHAELA BERNATÍKOVÁ, HAIR-VERONIKA STARÁ, STYLING TOMÁŠ NOVÁK
MODEL-VINDY KREJČÍ, PHOTO&MUA-MICHAELA BERNATÍKOVÁ, HAIR-VERONIKA STARÁ, STYLING TOMÁŠ NOVÁK
MODEL-VINDY KREJČÍ, PHOTO-MICHAL SMETANA, MUA-ANNA ŠMÍDOVÁ
MODEL-VINDY KREJČÍ, PHOTO-MICHAL SMETANA, MUA-ANNA ŠMÍDOVÁ
MODEL-VINDY KREJČÍ, PHOTO-LUKÁŠ NAVARA&ROMANA MARKOVÁ, MUA-LIVIE MARENČINOVÁ, HAIR-VERONIKA STARÁ
MODEL-VINDY KREJČÍ, PHOTO-LUKÁŠ NAVARA&ROMANA MARKOVÁ, MUA-LIVIE MARENČINOVÁ, HAIR-VERONIKA STARÁ
MODEL-VINDY KREJČÍ, PHOTO-LUBOMÍR BUCHTA, MUA-SIMONA BUCHTOVÁ
MODEL-VINDY KREJČÍ, PHOTO-LUBOMÍR BUCHTA, MUA-SIMONA BUCHTOVÁ

Zdroj: Youtube, Parfums.cz

Profilové foto: MODEL-VINDY KREJČÍ, PHOTO-MARTIN ŘEZÁČ, MUA-MARTINA PODRACKÁ, STYLING-LUDĚK ŠMEHLÍK.

Redakce Bulvar24.cz

Share