Víme kde bude naše sexy modelka Julie Zugarová oslavovat Nový rok!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Víme kde bude naše sexy modelka Julie Zugarová oslavovat Nový rok!

Otočí se za ní snad každý. Ať už jste muž nebo žena. Playmate Julie Zugarová vás zaujme nejen svým mega velkým poprsím, ale také dokonalou sexy postavou a… všimli jste si jejich uhrančivě modrých očí… my ano 🙂

Julie Zugarová, glamour modelka s dokonalým tělem tráví vánoční svátky s rodinou na Moravě odkud pochází a i oslava Silvestra a Nového roku se ponese v podobném duchu.


“Vánoce i Silvestra jsem jako vždy se svojí rodinou. Jsou to pro mě nejkrásnější svátky roku a vždy se na ně moc těším. Příprava, nakupování dárků, pečení cukroví… to vše mě moc baví. Navzájem si užíváme rodinných setkání a pohody. Během roku mám společenských akcí poměrně dost, proto nemám potřebu Silvestra letos trávit někde jinde a budeme ho slavit v rodinném kruhu”… prozradila nám modelka své plány na Silvestra.

Julie v letošním roce nezahálela a fotila o sto šest. Její fotografie např. s profesionálním fotografem Radimem Kořínkem nebo Martinem Bučkem pro prestižní české pánské magazíny jsou toho důkazem.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

foto: archiv Julie Zugarová
foto: archiv Julie Zugarová
foto: Martin Buček
foto: Martin Buček
foto: Radim Kořínek
foto: Radim Kořínek

Profilové foto: Radim Kořínek

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share