Víme co se v létě nosí a kde si to koupit!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Víme co se v létě nosí a kde si to koupit!

Kde najít módní kousky za super ceny?

Letošní jaro je nenávratně pryč a na scénu konečně přišly letní trendy. Kde získat ty nejlepší módní kousky se slevou? A bez čeho se tedy v létě žádná vyznavačka módy neobejde?

Internet je to místo zaslíbené

Obíhat s kamarádkami celý den klasické obchody se slevami je možná dobrá zábava. Ty skutečně výhodné nabídky vás ale čekají zpravidla online. Zde totiž můžete dát sbohem nahodilým slevám a raději si vybrat ty, které můžete využít celoročně a na oblečení a módní doplňky, které si vyberete vy. Využít můžete například slevový kód na answear.cz, který vám zaručí slevu na módní oblečení, ať je jakákoliv sezóna.

Spojte dovolenou s výhodnými nákupy

Je léto a určitě se většina z nás chystá na nějakou tu dovolenou v zahraničí. Proč tedy nespojit příjemné s užitečným a nenakoupit výhodně právě v jednom z evropských měst módy? Zatímco nejbližším cílem může být třeba nejdelší vídeňský nákupní bulvár Mariahilfer Straße, nebo vyhlášená londýnská móda na Oxford Street, nebojte se ani větších a exotických dálek. Taková Šanghaj, Bangkok nebo Maroko, mají také rozhodně co nabídnout. Mekou módy přes oceán je pak jednoznačně New York, kde najdete hned několik čtvrtí zaměřených na dostupné i luxusní módní oblečení.

Využívejte outlety

Outlety se zabývají výprodejem značkových věcí se slevou od 30 %. Vždy se jedná o nové zboží, většinou ale z uplynulé sezóny nebo z předešlých kolekcí, které už muselo v klasických obchodech uvolnit místo novým věcem. Největšími outlety u nás jsou Freeport Hatě u Znojma a Fashion Arena Outlet center v Praze. Do outletů však nedoporučujeme jezdit s jasnou představou toho, co chcete nakoupit, protože nikdy dopředu nevíte, co přesně vás tam čeká. Nakupování zde tak berte jako zábavu a nechte se raději překvapit, který značkový kousek se vám povede levně ulovit.

Co letos vládne?

Letos si musíme zvyknout na nový módní pojem s názvem bralet. Bralet (z anglického slova bra – podprsenka) spojuje triko a podprsenko v jeden kus. Trendem letošní sezóny je také asymetrie, a to ať už ve střihu, barvách nebo zapínání. Svůj návrat hlásí také devadesátá léta – lesklé šaty, hluboké výstřihy nebo lacláče.

Fotogalerie:

foto: picodi.com
foto: picodi.com
foto: picodi.com
foto: picodi.com
foto: picodi.com
foto: picodi.com
foto: picodi.com
foto: picodi.com

Zdroj: picodi.com, reklamní článek

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share