Video, které vás nenechá chladnými! Holky z CZECH GIRLS FITNESS TEAM vás zvednou ze židlí.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Video, které vás nenechá chladnými! Holky z CZECH GIRLS FITNESS TEAM vás zvednou ze židlí.

Pohled na dvě krásné dívky na videu vám zaručeně vlije krev do žil a v tom nejlepším případě vás zvedne z gauče a přinutí vás začít se sebou něco dělat.

Karolínu Huvarovou a Nikolu Kičmerovou můžete znát pod názvem CZECH GIRLS FITNESS TEAM. Pro Karolínu je sport celoživotní vášní a koníčkem, kterému se věnuje již od malička na sto procent. Jako trenérka je dokonalou motivací pro klienty a klientky, kteří nevzdávají náročnou cestu za dokonalým tělem. Nikola Kičmerová, která společně s Karolínou vkládá všechen čas a energii do projektu CZECH GIRLS FITNESS TEAM, získala své dokonalé tělo jednak díky tanci, jemuž se věnovala od svých 12 let, ale především ji naprosto strhly tréninky Crossfitu, jejichž tréninkům se věnuje minimálně 4krát týdně.


Jejich nové video okamžitě zaujalo tisíce lidí na Youtube, a aby taky ne. Dvě nádherné dívky s výstavními postavami přilákají k monitorům nejen mužské fanoušky.  

Z videa přímo číší energie a neuvěřitelná síla holek, která se projevuje nejen navenek. Nápad na natočení videa v prostředí street-workoutového hřiště je výzvou pro všechny, kteří nejsou fanoušky klasických posiloven, ale rádi by si zacvičili na čerstvém vzduchu. Fandíme tomuto nápadu a holkám. Jen tak dál.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, POTAS MOVIEMAKING

Fotogalerie:

foto: backstage z natáčení
foto: backstage z natáčení


 


Text: Hana Knopfová

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share