Video, které okouzlí ženskostí a barvami. Marta Musilová představuje svoji novou kolekci WAVE 2016.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

FashionVideo

Video, které okouzlí ženskostí a barvami. Marta Musilová představuje svoji novou kolekci WAVE 2016.

Marta Musilová, významná olomoucká módní návrhářka a stylistka, oslňuje nejen svou ženskou krásou, ale také módní kolekcí, kterou představila v letošním roce.

Kolekce WAVE 2016 byla vytvořena také díky ČESKÉ MISS AEROBIC 2016, kterou jsem byla oslovena pro vytvoření modelů“ dodává Marta Musilová. Jak už anglický název kolekce WAVE-vlna napovídá, kolekce je inspirovaná radostí z léta. Kolekce je vzdušná, vytvořená z jemných materiálů a stejně jako samotné léto hýří nádhernými, jasnými barvami. Každá žena se musí bezpodmínečně do této letní kolekce zamilovat na první pohled.


Backstage z focení této kolekce, při němž byly modelky foceny jak v centru města, tak uprostřed přírody, si můžete prohlédnout na videu, které vás uchvátí barvami, elegancí a lehkostí. Za objektiv fotoaparátů a kamery se postavily zkušené modelky.

Veronika Jašková a finalistka MISS ČR 2007 Tereza Jaroměřská se zhostily tohoto úkolu na jedničku a modelům vdechly jemnost a ženskost. Video z příprav focení kolekce WAVE z dílny Bukky’s agency s.r.o. vám umožní nahlédnou do zákulisí a sledovat nejen proces příprav, které obnáší líčení a úpravu vlasů modelek, ale také samotné focení.

Modely Marty Musilové, která se pyšní druhým místem v soutěži Žena regionu 2016, a která bude letos bojovat o titul Živnostník roku, kde postoupila do TOP 10 za Olomoucký kraj, se můžete nechat uchvátit v Boutigue a Módní dílně v Opletalově ulici v Olomouci.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Video:

Zdroj: Youtube, Martin BukovskýText: Hana Knopfová

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share